Zawartość zeszytu ćwiczeń umożliwia zrozumienie i zapamiętanie kolejnych porcji wiedzy. Wykonując intrygujące, niebanalne zadania, uczniowie porządkują fakty poznane na lekcji, a równocześnie doskonalą umiejętności wnioskowania, podejmowania decyzji i twórczego rozwiązywania problemów.

Informacje dodatkowe o Historia i społeczeństwo 5. Podróże w czasie, zeszyt ćwiczeń dla klasy V szkoły podstawowej:

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
Data wydania: b.d
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Historia i społeczeństwo 5. Podróże w czasie, zeszyt ćwiczeń dla klasy V szkoły podstawowej

Historia i społeczeństwo 5. Podróże w czasie, zeszyt ćwiczeń dla klasy V szkoły podstawowej - opinie o książce

Historia 1 Podróże w czasie Zeszyt ćwiczeń
Małkowski Tomasz0
Okładka ksiązki - Historia 1 Podróże w czasie Zeszyt ćwiczeń

Książka jest nową wersją zeszytu ćwiczeń Podróże w czasie do pierwszej klasy gimnazjum, udoskonaloną i dostosowaną do wymogów najnowszej podstawy programowej....

Poszukiwacze zaginionej wazy
Małkowski Tomasz0
Okładka ksiązki - Poszukiwacze zaginionej wazy

Wreszcie mamy pełną magii, przygodową, fantastycznie opowiedzianą historię toczącą się tu i teraz, w XXI wieku w Polsce. Kuba Morawski, uczeń pierwszej...