Hiszpania. Eksploruj!

Eksploruj! Hiszpania

Zaplanuj podróż do Hiszpanii i przeżyj niezapomniane chwile!

Hiszpania - ten przewodnik jest inny niż wszystkie! Nie znajdziesz w nim szczegółowego spisu obiektów, godzin otwarcia, numerów telefonów, które i tak lepiej sprawdzić online. Jest za to wyselekcjonowany zbiór niezapomnianych doświadczeń, by stworzyć wyjątkową podróż, pasującą do indywidualnych upodobań.

.ODKRYWANIE I RESET - odkryj nieznane miejsca i nową perspektywę

.STWÓRZ WŁASNĄ PODRÓŻ - zaplanuj wyjątkowe przygody, wybierz najciekawsze atrakcje

.RUSZ WYOBRAŹNIĄ - znajdź własną ścieżkę z podpowiedziami miejscowych przewodników

.PODRÓŻUJ ODPOWIEDZIALNIE - bądź ostrożny, wspieraj lokalną, społeczność i miej pozytywny wpływ na otoczenie

OBIETNICA LONELY PLANET

Mówimy, jak jest. To nasza praca, by każda podróż była niezwykłym doświadczeniem. To, co polecamy, opiera się na niezależnych wyborach, i nie mają na to wpływu zewnętrzne czynniki. Nasze porady pochodzą z pierwszej ręki, więc możesz na nas polegać - pomożemy ci spędzić niezapomniane wakacje!

Informacje dodatkowe o Hiszpania. Eksploruj!:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2024-06-05
Kategoria: Przewodniki turystyczne
Tytuł oryginału: Experience Spain

Tagi: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Hiszpania. Eksploruj!

Dodaj cytat

Balsam dla duszy romantycznej
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Balsam dla duszy romantycznej

Dla każdego, kto wierzy w magię miłości Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy serii Balsam dla duszy, wraz z Markiem i Chrissy Donnely oraz Barbarą...

Warszawa wer. ang przewodnik wiedzy i życia
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Warszawa wer. ang przewodnik wiedzy i życia

Angielska wersja językowa świetnie opracowanego przewodnika, którego autorzy oprowadzają turystę po Warszawie. Odkrywają przed nim najciekawsze zakątki...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun