Hooked

Tom 1 cyklu Never After

CHCE ZEMSTY, ALE JEJ PRAGNIE BARDZIEJ...

James zawsze miał jeden cel: zniszczyć swojego wroga, Petera Michaelsa. Gdy dwudziestoletnia córka Petera, Wendy, pojawia się w barze Jamesa, on widzi w tym szansę. Postanawia uwieść dziewczynę i wykorzystać ją w swojej zemście. Plan jest idealny, dopóki sytuacja w organizacji Jamesa nie zaczyna się sypać. Nagle musi znaleźć w swoich szeregach zdrajcę, a plan zemsty staje się coraz bardziej mętny, bo zaczyna widzieć w Wendy kogoś więcej niż pionka w grze.

Wendy przez większość życia była trzymana pod kloszem przez jej bogatego, oziębłego ojca, ale spontaniczny wypad z przyjaciółkami zamienia się w intensywny i uzależniający romans z mrocznym i złowrogim Jamesem. Choć zdaje sobie sprawę, że mężczyzna jest niebezpieczny, Wendy nie jest w stanie opanować pożądania. Gdy ich związek nabiera obrotów, a ona coraz więcej uczy się o świecie, w którym on żyje, nie jest już pewna, czy zakochuje się w mężczyźnie znanym jako James, czy potworze, którego zwą Hak.

Nowa, mroczna wersja Piotrusia Pana.

Hooked to mroczny, współczesny romans i pierwsza część serii Never After: zbioru mrocznych baśni, w których złoczyńcy żyją długo i szczęśliwie. Nie jest to dosłownie nowa wersja ani fantastyka. Hooked zawiera dojrzałe treści i może nie być odpowiednią lekturą dla niektórych odbiorców. Czytelnikowi zalecana jest rozwaga. Wszelkie treści wrażliwe można sprawdzić na stronie autorki.

Informacje dodatkowe o Hooked:

Autor: Emily Mcintire
Data premiery: 01.03.2023r.
Wydawnictwo: Filia

Czas.
Ostatnio mam wrażenie, że ktoś chyba podmienia mi zegarki... przecież to niemożliwe, żeby czas tak szybko leciał...
Gdy byłam małą dziewczynką to chyba płynął wolniej...
Też tak macie?
"Hooked" to książka, która zajęła mi dużo czasu.
Czytałam...
Odkładałam...
Czytałam...
Nie umiałam się w nią wgryźć:/
Niby to romans...
Niby obyczaj...
Tu pojawiają się jakieś porachunki...porwanie...
Za chwilę sceny erotyczne z podduszaniem, bo główna bohaterka miała takie fantazje i tylko takie zbliżenia sprawiały jej przyjemność 🤦‍♀️
Ludzie...
Ona nigdy wcześniej nie miała żadnego zbliżenia i podczas pierwszego razu potrzebowała od razu takiej szalonej jazdy...🤦‍♀️
Chyba za stara jestem na takie wrażenia w książce już 🤭😂
Po moich wrażeniach przybliżę wam trochę fabułę:
James to mściwy facet. Od zawsze miał na celowniku Petera Michaelsa. Za wszelką cenę musi go zniszczyć... kiedy w barze chlopaka pojawia się córka Petera stwierdza, że nie będzie tak trudno. Postanawia uwieść Wendy. Dziewczyna cale życie była chroniona przez ojca... i kiedy poznaje Jamesa...przepada w jego oczach. Ciągnie ją do niego...
Spotykają się...
Zbliżają...
Aż... 🫣
No właśnie...
Aż James porywa dziewczynę i...🤫
I było to dziwne 🙈
Tak jak napisałam wcześniej. W tej książce było wszystko i nic. Związek tej dwójki był dziwny... ona miała toksycznie w domu... no i... jeszcze wpakowała się w taką relacje 🤦‍♀️
No cóż.
Czasami musi tak być.
Nie była to książka, która przypadła mi do gustu, ale chętnie poznam wasze opinie na jej temat :)

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-05-11, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Po prostu pamiętaj, że gdy sytuacja wygląda kiepsko, to tylko stan przejściowy. Okoliczności nie determinują tego, ile jesteś wart. To zależy od tego, w jaki sposób powstaniesz z popiołów, gdy wszystko spłonie”.

James od zawsze miał tylko jeden cel — zniszczyć na wszelkie sposoby swojego wroga. To przez niego stracił rodziców i trafił pod opiekę sadystycznego wuja. Do realizacji swojego planu wykorzystuje córkę Michaelsa — Wendy. Jak to zawsze bywa, płeć piękna potrafi namieszać w sercu każdego mężczyzny. Plan Jamesa się sypie, gdy zaczyna coś czuć do dziewczyny.

Czy naszych bohaterów czeka happy end? Jak to w baśniach bywa? A może wręcz przeciwnie będziemy mieli do czynienia z tragicznym finałem?

Jesteście gotowi na zupełnie nową, mroczną i zaskakującą wersję Piotrusia Pana? Może nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, jednak pojawi się niebezpieczny złoczyńca i niewinna dziewczyna.

James zwany Hakiem jest bezlitosnym, bez sumienia i skrupułów człowiekiem. Zabijanie i tortury przychodzą mu ze szczególną łatwością, jego ulubionym narzędziem jest zakrzywiony nóż przypominający hak. Domyślacie się, zatem skąd się wzięło jego przezwisko.😈

„Nawet jako dziecko miałem w sobie coś, co przyciągało ciemność, która czaiła się nawet w najczystszych duszach. To coś wywabiało mrok na powierzchnię, a ten oblepiał moją skórę niczym smoła w słoneczny dzień”.

Od samego początku fascynował mnie i chciałam go lepiej poznać. W swoim zachowaniu był nieprzewidywalny, więc można się było spodziewać po nim wszystkiego. Lubię jak, postać zaskakuje mnie na każdym kroku.

O Wendy Wam nic nie zdradzę, powiem tylko, że również jest warta poznania.😁

Zaskakująca i mroczna fabuła, od której nie sposób się oderwać. Brutalne sceny, które nadają dreszczyku adrenaliny. Wszystko to sprawia, że nie można się wręcz odkleić od książki. Niespodziewane zwroty akcji również znajdą tu swoje miejsce. Jest bardzo ciekawie i nie mam miejsca na nudę.

Autorka na koniec książki przedstawiła nam charakterystykę dwóch głównych postaci. Dosyć niespotykany zabieg. Polecam jednak czytać po lekturze książki, gdyż można sobie zepsuć całą zabawę.😁

Mnie książka kupiła, a jak będzie z Wami?🥰🥰

Polecam serdecznie.

Avatar użytkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2023-03-12, Ocena: 6, Przeczytałem,

Lubicie wracać do bajek z dzieciństwa? Ja owszem-czasem lubię to robić-moim ulubionym tytułem jest zdecydowanie Król Lew.

Tym razem jednak opowiem Wam o książce będącej mroczniejszą wersją Piotrusia Pana.

Zastanawialiście się kiedyś nad tym co by się stało, gdyby główny czarny charakter przejął narrację w fabule?

Cóż dzięki tej książce nadaża się ku temu okazja.

James Barrie jest.. biznesmenem. Przyciaga do siebie kobiety zarówno atrakcyjnym, mrocznym wyglądem, bogactwem oraz władzą jaką roztacza wokół siebie.

Samo jego nazwisko lub złowieszczo brzmiący pseudonim Hak sprawiają, że ludzie milkną a strach zaciska się wokół nich i nie puszcza.

Głównym motywem tej książki jest zemsta. Główny bohater nie cofnie się przed niczym by dopiąć swego.

Do realizacji swego planu wykorzysta również niczego nieświadomą córkę swego konkurenta- Wendy.

Początkowo chłodna kalkulacja wydaje się być wprost idealna.

W miarę upływu czasu sytuacja się komplikuje, a w sercu mężczyzny odzywają się niechciane i nieznane mu wcześniej uczucia.

Jakie intrygi wyjdą na jaw? Czy wszystko jest dokładnie tym na co wygląda?

Przyznam szczerze.. ledwie zaczęłam czytać, ani się obejrzałam a minęło mi ponad sto stron i kilkanaście rozdziałów.

To była.. doprawdy świetna opowieść. Napisana lekko , lecz z pazurem. Przepełniona pikanterią i przemocą , lecz przy tym nieoczywista.

Owszem brakowało mi nieco głębszych rozmów między kochankami, bo w kilku momentach właśnie szczera rozmowa i zadanie właściwych pytań dużo by ułatwiły, ale całość zdecydowanie jest niesamowicie wciągająca i warta poznania.

Jak potoczą się losy Jamesa i Wendy? Jaką rolę w całym zamieszaniu odgrywa ojciec dziewczyny?

Nie zdradzę Wam szczegółów, powiem tylko- będzie gorąco.

I małe ostrzeżenie-przygotujcie sobie zapas chusteczek.

Sprawdźcie koniecznie ❣️

Sama z przyjemnością sięgnę po kolejne części tej intrygującej serii ,by przekonać się jakie mroczne postaci wykreuje autorka.

Avatar użytkownika - goszaczyta
goszaczyta
Przeczytane:2023-03-08, Ocena: 3, Przeczytałam,

•• Chce zemsty, ale jej pragnie bardziej… ••

James 'Hak' Barrie jest biznesmenem, który niekoniecznie zajmuje się legalnymi interesami. Nienawidzi Petera Michaelsa za krzywdy których się dopuścił na rodzinie Jamesa i pragnie zemsty. Aby dopiąć swego postanawia uwieść Wendy, córkę Petera, która stanowi idealny środek do celu. Jego plan wydaje się być doskonały, ale tylko do czasu...

Polecam Wam podejść do tej książki bez większych oczekiwań. Fabuła jest mocno rozbudowana, zawiera mnóstwo scen erotycznych,a także dosyć brutalnych, które mogą wywołać nieprzyjemne odczucia podczas lektury. Zdaje sobie sprawę, że ta książka nie jest dla każdego. To taki typ literatury, że albo wchodzicie w to i dajecie się jej porwać, ale zaczynacie rozkładać ją na czynniki pierwsze i szukać wad, ale po co, jak autorka wyraźnie na początku zaznacza, że ta historia oraz główny bohater nie są bajkowi. Autorka stworzyła mroczny romans połączony ze scenami erotycznymi i drastycznymi. Książka jest mroczna, James jest mroczny, jego osobowość jest złożona z wielu warstw. Nie jest rycerzem na białym koniu, i z pewnością nie jest uroczym, romantycznym bohaterem. Jego zachowanie wiele razy wywoływało we mnie mieszane uczucia. Sama nie wiedziałam, czy jego zachowanie można usprawiedliwiać wydarzeniami z przeszłości. A sama relacja Wendy i Jamesa wypada toksycznie na tle innych książkowych par, jednak o to w tym chodzi. Autorka stworzyła ich w ten sposób, by sprawić, że czytelnik albo ich pokocha, albo znienawidzi.

„Hooked” to zdecydowanie baśń dla dorosłych czytelników. Książkę możecie kojarzyć jako hit TikTok'a. Ta historia zalicza się do kategorii dark romance i jest częściowo oparta na "Piotrusiu Panie". Chociaż wolę stwierdzenie, że jest to erotyk i nie poleciłabym jej wrażliwym czytelnikom ze względu na niektóre brutalne sceny. Osobiście nie często sięgam po takie książki, ale czasem się skuszę na lekturę. Nie powiem, że była to wybitna książka, ale nie była też turbo zła. Ot wciągająca historia, która sprawiła, że nie mogłam jej odłożyć dopóki nie poznałam zakończenia. 🖤

Polecam tę książkę głównie tym czytelnikom, którzy lubią dark romance 🖤

Hooked to współczesna wersja Piotrusia Pana, w której główną rolę gra Hak. Tutaj to czarny bohater ma swoje długo i szczęśliwie, więc nie spodziewajcie się lekkiej lektury.

James "Hak" ma w życiu jeden cel, to zniszczenie swojego wroga, Petera Michaela. By móc się na nim zemścić, planuje wykorzystać jego córkę, Wendy, która od zawsze była córeczką tatusia. Wszystko idzie po myśli Jamesa, ale tylko do czasu, a sama Wendy nagle staje się kimś więcej.

Wendy była bohaterką jaką domyślałam się, że będzie. Nie spodziewałam się super ciekawej postaci, tylko zwykłej przeciętnej dziewczyny. Czasami miałam wrażenie, że to dwie równe osoby. Raz była zagubiona i nieśmiała, a w innych momentach odważna i pyskata. Dziewczyna szukała uwagi i znalazła ją u Jamesa. Ktoś w końcu widział w niej kobietę, a nie młodą dziewczynę, z którą nie trzeba się liczyć. Poczuła, że jej zdanie się liczy, ma prawo głosu i nie musi uważać na to co mówi. Nabrała charakteru, stała się bardziej pewna siebie. Choć nie wiem czy to też nie przez to, że miała "za plecami" Jamesa.

James również był taki jak myślałam, że bedzie. Dominujący bohater, lubiący kontrolę. Tajemniczy i władczy. Jego rodzina była dla niego bardzo ważna. Podobała mi się jego relacja z Ru, który był jego wzorem. Mimo niektórych momentów, trochę jednak brakowało mi tego mrocznego wcielenia.

Zabrakło mi również czegoś w relacji bohaterów. Myślę, że przede wszystkim zabrakło mi szczerej rozmowy w jednym ważnym momencie książki. Było tylko wspomniane,że ją odbyli i koniec ? Ale urocze było to, jak James zwracał się do Wendy?

Fabuła książki może jest trochę oklepana, ale wykonanie i styl autorki bardzo mi się podobało. Nawiązanie do bajki Piotruś Pan, cały klimat i mroczna otoczka książki również przypadły mi do gustu. Niektóre rzeczy łatwo było przewidzieć, niektóre mnie zaskoczyły. Super sprawą jest charakterystyka bohaterów na końcu, która polecam przeczytać już po kończeniu ksiazki. Mam nadzieję, że kolejna część serii zostanie u nas wydana. Ja z chęcią bym ją przeczytała. A Hooked oczywiście polecam?

Avatar użytkownika - Nessi98
Przeczytane:2023-03-04, Przeczytałem,
Never After (Tom 2). Scarred
Emily McIntire0
Okładka ksiązki - Never After (Tom 2). Scarred

Ona nie należy do niego... należy do korony. Księciu Tristanowi Faasie nigdy nie był pisany tron. Ten zawsze należał do jego brata, Michaela. Tego samego...

Wretched. Seria Never After
Emily McIntire0
Okładka ksiązki - Wretched. Seria Never After

BOOKTOKOWA SENSACJA AUTORKI MIĘDZYNARODOWYCH BESTSELLERÓW, EMILY MCINTIRE! NIESAMOWITY MROCZNY ROMANS ZAINSPIROWANY ,,CZARNOKSIĘŻNIKIEM Z KRAINY OZ". ...