Hooked

Tom 1 cyklu Never After

„Po prostu pamiętaj, że gdy sytuacja wygląda kiepsko, to tylko stan przejściowy. Okoliczności nie determinują tego, ile jesteś wart. To zależy od tego, w jaki sposób powstaniesz z popiołów, gdy wszystko spłonie”.

James od zawsze miał tylko jeden cel — zniszczyć na wszelkie sposoby swojego wroga. To przez niego stracił rodziców i trafił pod opiekę sadystycznego wuja. Do realizacji swojego planu wykorzystuje córkę Michaelsa — Wendy. Jak to zawsze bywa, płeć piękna potrafi namieszać w sercu każdego mężczyzny. Plan Jamesa się sypie, gdy zaczyna coś czuć do dziewczyny.

Czy naszych bohaterów czeka happy end? Jak to w baśniach bywa? A może wręcz przeciwnie będziemy mieli do czynienia z tragicznym finałem?

Jesteście gotowi na zupełnie nową, mroczną i zaskakującą wersję Piotrusia Pana? Może nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, jednak pojawi się niebezpieczny złoczyńca i niewinna dziewczyna.

James zwany Hakiem jest bezlitosnym, bez sumienia i skrupułów człowiekiem. Zabijanie i tortury przychodzą mu ze szczególną łatwością, jego ulubionym narzędziem jest zakrzywiony nóż przypominający hak. Domyślacie się, zatem skąd się wzięło jego przezwisko.😈

„Nawet jako dziecko miałem w sobie coś, co przyciągało ciemność, która czaiła się nawet w najczystszych duszach. To coś wywabiało mrok na powierzchnię, a ten oblepiał moją skórę niczym smoła w słoneczny dzień”.

Od samego początku fascynował mnie i chciałam go lepiej poznać. W swoim zachowaniu był nieprzewidywalny, więc można się było spodziewać po nim wszystkiego. Lubię jak, postać zaskakuje mnie na każdym kroku.

O Wendy Wam nic nie zdradzę, powiem tylko, że również jest warta poznania.😁

Zaskakująca i mroczna fabuła, od której nie sposób się oderwać. Brutalne sceny, które nadają dreszczyku adrenaliny. Wszystko to sprawia, że nie można się wręcz odkleić od książki. Niespodziewane zwroty akcji również znajdą tu swoje miejsce. Jest bardzo ciekawie i nie mam miejsca na nudę.

Autorka na koniec książki przedstawiła nam charakterystykę dwóch głównych postaci. Dosyć niespotykany zabieg. Polecam jednak czytać po lekturze książki, gdyż można sobie zepsuć całą zabawę.😁

Mnie książka kupiła, a jak będzie z Wami?🥰🥰

Polecam serdecznie.

Kup książkę Hooked

Wretched. Seria Never After
Emily McIntire0
Okładka ksiązki - Wretched. Seria Never After

BOOKTOKOWA SENSACJA AUTORKI MIĘDZYNARODOWYCH BESTSELLERÓW, EMILY MCINTIRE! NIESAMOWITY MROCZNY ROMANS ZAINSPIROWANY ,,CZARNOKSIĘŻNIKIEM Z KRAINY OZ". ...

Never After (Tom 2). Scarred
Emily McIntire0
Okładka ksiązki - Never After (Tom 2). Scarred

Ona nie należy do niego... należy do korony. Księciu Tristanowi Faasie nigdy nie był pisany tron. Ten zawsze należał do jego brata, Michaela. Tego samego...