HWPO. Ciężka praca się opłaca. Crossfit według Mata Frasera

Ocena: 0 (0 głosów)

Światowy bestseller!

Przekształć swoje ciało i umysł dzięki kompletnemu przewodnikowi budowania szczytowej siły, wytrzymałości i szybkości od pięciokrotnego mistrza CrossFit Games i najsprawniejszego człowieka na ziemi.

Fraser stał się mistrzem w rozpoznawaniu własnych słabości, a następnie wynajdywaniu metod treningowych, aby je zlikwidować. Nieustanne dążenie do osiągnięcia maksymalnej wydajności uczyniło z niego prawdziwego idola całej fitnessowej społeczności. W tym kontekście łatwo zrozumieć, dlaczego osiągnął tak spektakularny sukces - jak to osiągnął, to już zupełnie inny temat.

Przez całą karierę Fraser bardzo niechętnie dzielił się swoimi technikami treningowymi - w końcu gdyby wszyscy je znali, trudniej byłoby mu wygrywać kolejne zawody. Kiedy w końcu wycofał się z wyczynowego uprawiania sportu, postanowił zdradzić, jak wyglądała jego droga do sukcesów. W tej książce znajdziesz konkretne treningi, sztuczki ułatwiające ćwiczenia, plany żywieniowe i metody przygotowania mentalnego, które pomogły Matowi Fraserowi stać się prawdziwym mistrzem. Elitarne strategie treningowe, czytelne ilustracje, motywujące historie i wgląd w umysł jednego z największych sportowców świata - wszystko, czego potrzebujesz, by wejść na wyższy poziom.

Mat Fraser to LeBron James crossfitu.

TMZ Sports

Mat Fraser jest nie tylko pierwszym i jedynym pięciokrotnym ,,najsprawniejszym człowiekiem na ziemi". W oczach wielu ekspertów jest największym crossfitowcem w historii.

Rogue Fitness

BIOGRAM

Mat Fraser - amerykański sportowiec, jeden z najsłynniejszych crossfitowców na świecie. Swoją przygodę ze sportami siłowymi rozpoczął już jako dwunastolatek. Jest absolwentem Uniwersytetu Vermont, gdzie studiował inżynierię, która miała spory wpływ na jego sportową karierę.

Spenser Mestel - dziennikarz, który miał okazję pracować dla ,,New York Timesa", "The Atlantic", ,,The Guardian", ,,Rolling Stone", BuzzFeed, Pacific Standard, ESPN, ,,Sports Illustrated", ,,Men's Health" czy ,,Men's Journal". Pisze głównie o fitnessie i prawach wyborczych.

Informacje dodatkowe o HWPO. Ciężka praca się opłaca. Crossfit według Mata Frasera:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2023-08-09
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788382107739
Liczba stron: 304
Tytuł oryginału: HWPO: Hard Work Pays Off

Tagi: Weight training

więcej

Kup książkę HWPO. Ciężka praca się opłaca. Crossfit według Mata Frasera

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy