I co dalej?

Tom 1 cyklu I co dalej?

Gdy Anna zakochała się w koledze z pracy Grzegorzu, wiedziała że nie będzie to łatwy związek. Jednak gdy mężczyzna włożył na jej palec pierścionek zaręczynowy, była gotowa poświęcić wiele.
Niestety radość ta nie trwała długo. Następnego dnia został znaleziony martwy w hotelowym pokoju. Kto go zabił? Czy uda się złapać mordercę?

Informacje dodatkowe o I co dalej?:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-01-03

Kup książkę I co dalej?

Miał jednak pewną wadę - o ile można tak nazwać fakt posiadania rodziny.

I co dalej? - opinie o książce

Bardzo krótkie, lecz można powiedzieć, że zawiera dużo treści. Tytuł dość intrygujący, a w środku bardzo zawiła zagadka bez dalszego ciągu. Ze znakiem zapytania - i co dalej?

Anna zakochuje się w Grzegorzu, koledze z pracy. On również jest nią zainteresowany, zostają kochankami. Spotykają się w hotelach, po kryjomu, aby nikt nie dowiedział się o ich spotkaniach. Zwłaszcza żona i koledzy z pracy. Anna jest pewna, że znalazła właśnie swój ideał.

"Miał jednak pewną wadę - o ile można tak nazwać fakt posiadania rodziny."

Pewnego wieczoru, podczas spotkania w hotelu, nagle Grzegorz stwierdza, ze zostawi żonę i syna i się oświadcza się Annie. Kobieta postanawia podjąć ryzyko i zgadza się. Nad ranem Anna zostawia śpiącego narzeczonego i wymyka się z hotelu, aby wrócić do domu i odświeżyć się i przebrać przed pójściem do pracy.

"Mimo że chciała, aby chwila ta trwała jak najdłużej, musiała wrócić do rzeczywistości."

Grzegorz nie pojawia się w pracy. Okazuje się, że został zamordowany...
Anna jest w szoku, kobieta zastanawia się, kiedy do niej dotrze policja, gdyż zostawiła w hotelu wyraźne ślady.
Kobieta próbuje się dowiedzieć się czegoś na temat śledztwa od swojego kuzyna, który prowadzi dochodzenie.
Podczas niby przypadkowego spotkania dowiaduje się wielu niepokojących ją rzeczy o Grzegorzu. Okazuje się, że nie był on jednak taki idealny i kryształowy jak jej się zdawało i jakie stwarzał pozory.
Kto zamordował Grzegorza? Dlaczego, i o co w tym wszystkich chodzi?
W kolejnym rozdziale ponownie spotykamy się z Anną, lecz już po dwudziestu latach. Poznajemy również dorosłą jej córkę. Kłopoty Anny nie skończyły się wraz ze śmiercią Grzegorza, lecz zaczynają się na nowo.
Końcówka opowiadania jest niesamowicie zakręcona.
Opowiadanie, mimo tego, że krótkie, jest jednocześnie wielowątkowe, w tak małej ilości stron, autorka zmieściła tak wiele treści, i tak mnie to zaintrygowało, że od razu szukam drugiej części.
Z pewnością przeczytam też inne książki autorki, mam nadzieję, że również będą tak wciągające.

Ciekawą propozycję ma dla nas Agnieszka Peszek. Przez jakiś czas tworzyła swoje trzy opowiadania razem ze swoimi czytelnikami. Teraz postanowiła poukładać to wszystko w jednym opowiadaniu pod tytułem "I co dalej?". E-book składa się z sześciu części. Nie jest długi, ponieważ ma tylko 222 strony. Da się go przeczytać w ciągu jednego dnia. Dodam, że cała historia pochłania swojego czytelnika i nie chce wypuścić ze swoich objęć. Poruszamy się w latach: 1987, 1988 i 2017. Lubicie przeskoki w czasach? W tej historii to mi się bardzo podobało. Dzięki temu dowiedziałam się o przeszłości naszych bohaterów. I dlaczego doszło do tego, do czego doszło. Znalazłam tutaj mnóstwo zwrotów akcji. Nie raz byłam w głębokim szoku. Nie spodziewałam się niektórych wydarzeń. Autorka dosłownie mnie zaskoczyła. Wielkie brawa dla niej. Był śmiech, ale były i łzy. Akcja dosłownie galopuje, dlatego nie ma szansy na nudę. Pojawiają się różne postacie między innymi: Witold Markowski, Anna Kozera i Dorota Czerwińska. Jeżeli czytaliście "Przez pomyłkę", ,,Dziewczynę z wnęki" i ,,Iluzję doskonałości" to dobrze znacie tych bohaterów. Kto zabił Michała "Sowę" Sowińskiego? Dlaczego zasłużył na śmierć? Komu się naraził? Od razu powiem wam, że tutaj może pojawić się nie jedna łza. To nie będzie jedyny martwy mężczyzna w tej historii. Kim będzie kolejna ofiara, dowiecie się podczas czytania "I co dalej?". Gwarantuję wam dobrą zabawę podczas czytania. Czy można siedzieć za niewinność? Jeżeli lubicie kryminały z dobrymi wątkami śledczymi i ze sprytnym, tajemniczym mordercą to koniecznie przeczytajcie "I co dalej?". Idealna książka na długie, zimowe wieczory. Muszę jeszcze wam wspomnieć o okładce, która jest mega straszna, tajemnicza i przyciągająca. Jestem zadowolona z tej historii. Mam nadzieję, że autorka za jakiś czas stworzy drugą część. Polubiłam Dorotę Czerwińską. Chętnie przeczytałabym o jej dalszych losach. Podoba mi się styl pisania Agnieszki Peszek. W jej książkach jest jakiś magnetyzm przyciągający. Zakończenie tajemnicze i niebanalne. Koniecznie musicie je poznać.

Dzięki autorce Agnieszce Peszek miałam możliwość poznania jej najnowszego dzieła ,,I co dalej?". Jest to prolog jej kolejnego dzieła. Całość powstanie we współpracy z czytelnikami. Autorka zbiera sugestie swoich czytelników i na tej podstawie powstanie dalszy ciąg. Jeżeli chcecie wziąć czynny udział w tym dziele to serdecznie zapraszam. Po przeczytaniu darmowego ebooka znajdziecie link do ankiety, którą możecie wypełnić. W ten sposób pomożecie autorce.

Kliknijcie w link: ?

Ania zakochana jest w Grzegorzu. On poprosił ją o rękę. Wszystko byłoby wspaniałe, gdyby nie fakt, że jest już żonaty i ma synka. Dodatkowo Grzegorz ginie. Kto go zabił? Czy to była jego żona? Czy może nowa narzeczona? A może ktoś zupełnie inny?

Jestem bardzo ciekawa jak potoczą się dalsze losy naszych bohaterek. Bardzo dobra intryga. Ciekawy pomysł na książkę. Zapowiada się interesująca książka.

Zapraszam was do przeczytania ,,I co dalej?".

Avatar użytkownika - Possi
Possi
Przeczytane:2022-01-06, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 2022,
Dorota Czerwińska (#4). Zabawa w zabijanie
Agnieszka Peszek0
Okładka ksiązki - Dorota Czerwińska (#4). Zabawa w zabijanie

Sława, życie na świeczniku, popularność. To marzenie wielu. Piątka młodych ludzi zostaje zaproszona do programu, jakiego nigdy jeszcze nie było. Liczą...

I co dalej? Część 3
Agnieszka Peszek0
Okładka ksiązki - I co dalej? Część 3

Porwanie, zaginięcie, związek poza standardami. Jakie ciosy jest w stanie przyjąć matczyne serce i wyjść z tego cało?Przed Tobą trzecią część historii...