I tak nie przestanę Cię kochać

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2019-09-12
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381691444
Liczba stron: 496

Ocena: 4.75 (4 głosów)

Zojce i Krzysztofowi niebo runęło na głowy. Bo można pokonać każdą przeszkodę, ale jak wygrać z pojawiającą się nagle biologiczną matką panny młodej? Która na dodatek oświadcza, że pan młody jest jej przyrodnim bratankiem...

Zojka robi więc to, do czego przyzwyczaiła się od dzieciństwa. Ucieka. Choć tym razem gdzieś w głębi serca wie, że wróci. Bo tak jak nie mogłaby żyć bez powietrza, nie mogłaby żyć bez ukochanego Krzysia. Krzysztof wierzy, że jej ucieczka nie jest bezpowrotna, ale postanawia, że znajdzie ją, zanim dziewczyna postanowi wrócić. Bo i on bez powietrza żyć nie może.

A w tle opowieść o tym, czy na tym świecie - bez powietrza - w ogóle żyć będą mogły wnuki. Nie tylko Zojki i Krzysztofa, ale i nasze. Moje, twoje, naszych przyjaciół.

Maria Ulatowska, Jacek Skowroński - kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. A w literacką teraźniejszość weszli razem pięć lat temu. Ona - pisywała utwory obyczajowe, on - sensacyjne. Udało im się połączyć siły i wypracować jednolity styl. Ich pierwsza wspólna powieść to "Autorka", wydana w 2014 r. Przed czytelnikami już książka dziewiąta. Twierdzą, że pomysłów mają na co najmniej trzydzieści lat współpracy. W żadnej bibliotece nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Tagi: bóg

Kup książkę I tak nie przestanę Cię kochać

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - I tak nie przestanę Cię kochać

Choć bardzo lubię książki tej pary, to początek tej powieści jakoś mnie nie powalił. Dobrze, że przetrwałam, bo później akcja powraca do Zojki i Krzysztofa, którym bardzo kibicowałam.

Link do opinii

Niestety to już ostatnia część cyklu  ze Szczepankowem.Poprzednia część skończyła się w momencie takim ,że trochę z niepokojem czekałam na to co dalej...Autorzy mnie nie zawiedli.Tym bardziej ,że od samego początku bardzo kibicowałam Zojce i Krzysiowi gdy jeszcze nie byli dorosłymi.W ogóle cały cykl dla mnie to niezwykle ciepła,wzruszająca powieść ,a poczucie humoru jaki tu znalazłam jeszcze zwiększa moją radość.
Miłość- między ludźmi,do otaczającego nas świat,do zwierząt.
A tu znalazłam też bardzo aktualne i ważne przesłanie dla nas wszystkich-czyste powietrze,aby następne pokolenia mogły żyć i czerpać dobre rzeczy z otaczającego nas świata.Te i inne ważne kwestie poruszane są tu w sposób czytelny,zrozumiały i to jest także dużą zaletą.A będąc fanką twórczości pani Marii stwierdzam ,że mimo obaw przyznaję ,że duet Ulatowska-Skowroński to "strzał w dziesiątkę"

Link do opinii

Historia tych dwojga młodych ludzi jest dziwna, zagmatwana, ciężka do zrozumienia, ale w gruncie rzeczy nie niemożliwa. Pokazuje jak przebiegłe potrafi być życie, jakie niespodzianki mogą nas spotkać. Warto zwrócić uwagę na niezwykła determinację chłopaka i ogromną miłość. Plusem dla mnie, jako czytelnika, było wplecenie w ten romans historii ekologicznej, a dokładnie walki tajnych ekologów, którzy (a przynajmniej ich część) okazali się nie do końca ludźmi godnymi zaufania. Więcej zdradzić nie mogę :) Myślę jednak, że dzięki tej dwutorowości, opowieść o Krzyśku i Zojce mnie nie zanudziła i nie zniechęciła :)

Link do opinii
Inne książki autora
Tylko milion
Maria Ulatowska, Jacek Skowroński0
Okładka ksiązki - Tylko milion

Frapująca historia o tym, że pieniądze szczęścia nie dają. Nie brak tu dobrego humoru, wątków sensacyjnych i odrobiny romantyczności, typowych dla...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy