Identical

Tom 3 cyklu Students

Dalsze perypetie losów bohaterów serii „Students”.

Rosannie i Zaydenowi nie udało się zrealizować planu sprzed wyprowadzki a ich drogi się rozeszły. Po burzliwym roku Rosie nadal mieszka w Chicago i nie zamierza wracać do Anglii, aby kontynuować studia prawnicze.

Jednak wkrótce dziewczyna dostaje propozycję nie do odrzucenia i będzie musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Czy zawalczy o swoją prawniczą przyszłość? Sprawę komplikuje fakt, że Zayden Williams także powrócił do Leeds, a Rosanna nie chce nawiązywać z nim żadnego kontaktu.

Czy będzie w stanie mu wybaczyć i porozumieć się z nim? A może to Zayden nie zechce mieć już nic wspólnego z Rosanną, skoro w jego życiu pojawiła się inna kobieta?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Identical:

Identical - opinie o książce

Avatar użytkownika - crazyfotostyle
crazyfotostyle
Przeczytane:2023-08-06, Ocena: 5, Przeczytałem,

O mój boże co tu się porobiło 🤯 Po półtora roku rozłąki Zayden i Rose spotykają się znowu, ale między nimi nie jest tak jak na końcu drugiej części. Oboje przez nieporozumienie zagmatwali sobie życie, a fakt, że byli na dwóch różnych kontynentach i mieli słaby kontakt nie pomagał.

Rose rzuciła się w wir pracy, bo to pomagało jej nie myśleć o Zaydenie. Za to chłopak, który dostał opiekę nad bratem, przestał sobie z nim radzić. Devon już nie miał sztywnych reguł i chciał się bawić przez co stał się nieznośny. Robił głupie rzeczy, a nawet obrażał Rose, bo z nim też mało się kontaktowała. Do tego różne strefy czasowe też nie pomagały. Zay miał w końcu spotkać się z Rose w jej urodziny, ale kurator zabronił, potem w święta zachorował Devon, a następnie wszystko się rypnęło przez jedno nieporozumienie.

Lily i Rose to bliźniaczki, które są dość podobne do siebie, a gdy ta pierwsza przefarbuje włosy na ten sam kolor i będzie całowała się z chłopakiem to może dość do pomyłek. Z pewnością pierwszy zawinił Zay, ale Rose też nie jest bez winy, bo pewnie wysłany filmik po pijaku może złamać chłopakowi serce. Zwłaszcza, że obiecała, że nie wróci do byłego... Tylko czy ona wróciła? Zdecydowanie nie, ale mu pomogła przez co nie wróciła na studia.

Jednak pewien telefon sprawia, że Rose ma szansę na powrót do Anglii. Dostanie prace, kredyt studencki i wróci do przyjaciół 😍 No i do Zaya, który ma nową dziewczynę Francesce 😡 Nie wiem kto w tym momencie mnie wtedy tak mocno wkurzał. Nowa bohaterka, Zay, Rose, a może parę osób z grupy ich przyjaciół. Nie to, żeby ktoś przekonywał ich do tego, że Francesca jest zła, ale ewidentnie widać, że jest fałszywa. Nawet porobiły się grupki i jedni niby neutralni, a drudzy w obozie Rose lub Fran.

Zay próbuje też pogodzić się z Rose, a jednocześnie nie widzi problemu w tym, że Fran tu jest i nawet jeśli z nią zerwie, bo jest tylko opiekunką brata i niczym więcej to wciąż będzie z nim mieszkała. To nie wróży niczego dobrego, zwłaszcza, że zabrakło zaufania. Co komu po miłości jak sobie nie udają. Nie mówiąc, że no była Zaya, która ponoć jest tylko nianią wciąż z nim mieszka. Pomijając fakt, że ta dwójka się kłóci, to dochodzi do innych konfliktów.

Xander sprzecza się z Julią, która zaczęła się przyjaźnić z Fran, a przez to przesiaduje u brata Charliego. Chłopak natomiast kłóci się z Mayą, przez to, że jest u nich nonstop Julia, a no i tak ona też trzyma stronę Rose. I tu się zawiodłam na Charliem, gdzie nasz kochany przyjaciel – anioł 😭 Shawn chyba wrócił do Gabby, która polubiła Fran, a przez co nie wiadomo czyją stronę trzyma chlopak, ale twierdzi, że się wzajemnie nakręcają z Rose. Eliot jego brat i współlokator Rose jest na niego wściekły i wspiera przyjaciółkę niż obcą babę. Lily, Raiden, Sophia „siksa” też są w obozie Rose. Porobiło się co nie? No dzieje się dużo i w sumie na początku stwierdziłam, że jest za dużo dramatów i nie jest tak śmiesznie jak w jedynce czy 2, ale zmieniłam zdanie. Zrobiło się potem ciekawie 🤣 Dramaty, intrygi, truskawki... To musicie zobaczyć sami o co z nimi chodzi 🤣 Humoru też nie zabraknie, bo już się bałam, że nie będzie mojego kochanego ciętego języka, ale Rose dała radę. Chciałabym by mój uroczy Devon wrócił, ale ma jeszcze lepsze teksty niż w poprzednich częściach 🤣 Co tu kryć to musicie zobaczyć sami.

Ja tylko napomknę , że autorka chciała bym padła na zawał ... Jak ta dwójka nie będzie razem to ja nie wiem co 😈 I ja proszę o powrót mojego duetu Charlie – Rose, bo nie zgadzam się na to. Ja rozumiem dużo się działo i troszczy się o przyjaciółkę, bo będzie miała problemy ze zdrowiem ale no kurde nie. Gdzie mój wesoły duet. Jak dla mnie 8/10 ⭐ Polecam gorąco !

Bad Friends
Aleksandra Negrońska0
Okładka ksiązki - Bad Friends

Osiemnastoletnia Kendall Walker i jej mama przeprowadzają się do Londynu. Mają zamieszkać z narzeczonym matki i jego synem Nellsonem, którego dziewczyna...

New Friends 2
Aleksandra Negrońska0
Okładka ksiązki - New Friends 2

Seria autorki bestsellerowej powieści Clone! Lillianę coraz bardziej przytłaczają wydarzenia z ostatnich miesięcy. Dziewczyna ma nadzieję, że krótki pobyt...