Ile jeszcze do Gwiazdki?

Nadchodzi Boże Narodzenie. Czas zacząć odliczanie!

Niedźwiedź przygotował niezwykłą grę dla przyjaciół z lasu. Grę, w której każdego dnia inne zwierzę otrzymuje tajemniczy prezent. Ale nie wszyscy są zadowoleni ze swoich upominków. Szczur zrzędzi, Borsuk marudzi... i tylko mała Mysz niezachwianie wierzy w plan Misia!

Sprawdź, czy Mysz miała rację, i odkryj, co było największą świąteczną niespodzianką.

Adam Guillain - autor książek dla dzieci, muzyk, współzałożyciel Szkół Opowiadania Historii.

Charlotte Guillain - zanim zdecydo­wała się na karierę w wydawnictwie, uczyła języka angielskiego pielę­gniarki i kontrolerów ruchu lotni­czego. Adama Guillaina poznała na Zanzibarze. Napisali razem kilka ksią­żek dla dzieci.

Pippa Curnick - ilustratorka i pro­jektantka. Dorastała w Essex i miała bardzo udane dzieciństwo: chodziła po drzewach, skakała przez rowy oraz oddawała się marzeniom w swoim dom­ku na drzewie. Studiowała ilustrację w Camberwell College of Art oraz na Uniwersytecie w Derby. Interesuje się również lalkarstwem i modelarstwem.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Ile jeszcze do Gwiazdki?:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2023-11-08
Tytuł oryginału: Countdown to Christmas

Kup książkę Ile jeszcze do Gwiazdki?

Ile jeszcze do Gwiazdki? - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2023-11-21, Ocena: 6, Przeczytałem,

,,Ile jeszcze do gwiazdki" to przepięknie wydana książka dla dzieci, które już nie mogą doczekać się Świąt. Tak jak leśne zwierzątka. Napisana jest wierszem, który opowiada o niedźwiedziu, który odliczał do Świąt i z tej okazji zorganizował grę, w które każdego dnia adwentu inne zwierzątko będzie otrzymywać jeden prezent. Nie wszystkim podobały się upominki. Marudzili i kręcili głowami zwłaszcza, gdy dwie osoby dostały to samo. Tylko mała, chora myszka wierzyła w Misia i jego grę.

Książka oprócz pięknych, kolorowych ilustracji, które przykuwają wzrok posiada również ciekawą historię, która ma swój przedświąteczny klimat. Przeznaczona jest przede wszystkim dla młodszych dzieci, ale myślę, że fani świątecznych opowieści również skuszą się na ten tytuł. Polecam!

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis