Imbirowa miłość

Zapach imbiru i kręta droga do miłości

Siostrom Dębińskim sypią się na głowę same katastrofy. Roksi zostaje uśmiercona w serialu, w którym gra główną rolę, i nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Lucy wciąż przeżywa zerwane zaręczyny i próbuje się spełnić, nadzorując remont odziedziczonego dworku. Kłopot w tym, że budynek jest w kompletnej rozsypce, a Lucy nie ma wolnej ręki, bo współwłaścicielką dworku jest jej siostra, z którą nigdy w niczym się nie zgadza.

Kiedy Roksi pakuje w grudniu walizki i decyduje się odwiedzić Lucy, mimo mrozu robi się naprawdę gorąco... Sprawy nie ułatwia pojawienie się dwóch intrygujących mężczyzn, których obecność już na pierwszy rzut oka wróży kłopoty. Dziewczynom pozostaje liczyć na cud lub imbirową nalewkę według przepisu ekscentrycznej ciotki Matyldy. A właśnie zbliżają się święta...

Czy jesteś gotowa się zakochać?

Informacje dodatkowe o Imbirowa miłość:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2019-10-30

Kup książkę Imbirowa miłość

Imbirowa miłość - opinie o książce

Taka sobie przesłodzona opowiastka, która w sumie nie wymaga wiele myślenia. Ot dobra na wieczór, ale długo z nami ta historia nie zostanie. Główne bohaterki ani zaskakują ani w sumie nie da się w nie wczuć.

Kolejna świąteczna książka za mną w te wakacje:) Moje pierwsze spotkanie z autorką, i uznaje je za udane.
Jest mróz, śnieg, kolędy, piosenki świąteczne w tle, są przygotowania do Wigilii oraz jasełek, w dzień przed tą Wigilią. Są bardzo sympatyczni bohaterowie, którzy skradli moje serce właściwie od razu:) Zakończenie troszkę wzruszające, jednak udało mi się nie uronić łezki.
Lekka i przyjemna komedia romantyczna na dwa-trzy wieczory. Styl autorki bardzo przypadł mi do gustu i z chęcią chwycę za kolejną książkę Pani Inki, czyli „Mój chłopak i jego narzeczona”:)
Polecam.

Za oknem mam lato, a w książce zbliżają się Świeta Bożego Narodzenia. Trochę czułam tego chłodu, mrozu, a jednocześnie dużo ciepła, ale takiego międzyludzkiego.

Dwie siostry - jak to w życiu bywa - zupełnie różne, zajmujące się czym innym, a łączy ich wielki dom i nalewka imbirowa ciotuchny Matyldy. Czy spełnią się ich marzenia, sny i czy trunek tak lubiany spełni swoją romantyczną rolę - przeczytajcie

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2020-05-08, Ocena: 5, Przeczytałam,

Bardzo przyjemna romantyczna książka ze Świętami Bożego Narodzenia i starym dworem w tle :-) polecam :-)

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2021-10-05, Ocena: 4, Przeczytałam, 2021,
Mój chłopak i jego narzeczona
Inka Jabłońska0
Okładka ksiązki - Mój chłopak i jego narzeczona

Kiedy nie wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze, posłuchaj głosu serca! Malwina jest ciągle w rozjazdach. Archeologia to jej pasja, ale również sposób...