Imię Boga

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2020-03-24

Nadszedł czas spełnić wolę Boga. Nadszedł czas wypełnić przeznaczenie.

W Aazh, stolicy rozciągającego się na pół kontynentu Cesarstwa, toczy się niebezpieczna gra pomiędzy różnymi siłami władającymi miastem. Cesarz, potężne Kolegium Kościoła, tajemniczy szpiedzy i gildie złodziei prowadzą swoją walkę zarówno w pałacowych korytarzach i okazałych świątyniach, jak i w mrocznych i ciasnych tunelach Podmiasta.

Ethon i Lheiam, młodzi adepci sztuki medycznej, przeprowadzają zakazane badania pod okiem ich mistrza i jego tajemniczych mocodawców. W trakcie swoich eksperymentów napotykają coś, co może wstrząsnąć miastem i całym krajem. Niespodziewanie znajdą się w samym środku niebezpiecznych intryg.

,,Imię Boga" Michała Dąbrowskiego to opowieść rozpisana na wielu płaszczyznach, umiejętnie budująca scenografię i strefy napięć dla nowych miejsc akcji. Z kilkorgiem różnych, ale intrygujących bohaterów.

Wciągająca niczym pilot dobrego serialu; zapowiedź lektury, której nie porzuca się aż do ostatniej strony. Gorąco polecam Państwa uwadze ,,Imię Boga".

Elżbieta Cherezińska

Kup książkę Imię Boga

Opinie o książce - Imię Boga

Książka, która przyciągnęła mnie swoja okładką, a przekonała swoją historią. Świetny debiut.
Dostałam mroczny świat, który prosi się o ratunek. Wciągającą historię, która chciałam jak najszybciej poznać.
Jedyny minus to bohaterowie, którzy byli tacy nijacy, a szkoda. Jednak historia się pięknie broni.
Czekam na dalsze losy z niecierpliwością. Polecam ;)

Dłoń
Michał Dąbrowski0
Okładka ksiązki - Dłoń

„Książka Michała Dąbrowskiego jest wybitną powieścią o naznaczeniu. O tej małej (?) prywatnej apokalipsie, jaką jest kalectwo z urodzenia –...

Transgresja
Michał Dąbrowski0
Okładka ksiązki - Transgresja

Ciemna zimowa noc odbiera mu Natalię. Gorący letni dzień stawia na jego drodze Lilę. Jest piękna, rudowłosa, tajemnicza, niemal eteryczna. Lila przenika...

W głębi lasu
Harlan Coben