Imperium Lilith

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2019-02-14
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381590525
Liczba stron: 164

Ocena: 0 (0 głosów)

"Imperium Lilith" to druga część trylogii "Burze na Słońcu". Ewa znów znalazła się na rozstaju dróg. Akcja rozgrywa się w posiadłości nad jeziorem, gdzie zacierają się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. To właśnie tutaj łączą się światy duchowy i materialny oraz odbywają się rozmowy na temat przeznaczenia człowieka. Istnieje prawdopodobieństwo, że jeżeli nie w tej rzeczywistości, to przynajmniej możemy być szczęśliwi w światach równoległych. Mirka wybrała życie w świecie snów, by móc doświadczać miłości, ale w zamian wyrzekła się fizycznego ciała. Ewa wybiera rzeczywistość, ale żeby do niej powrócić, musi uśmiercić świadomą część swojej osobowości. To pełna metafor opowieść o ranach, bólu, samotności współczesnego człowieka i radykalnym wybaczeniu, które stanowi prawdziwe odrodzenie.

- Surrealistyczne odniesienia - mitologiczne nawiązania - metaforyczna śmierć ego - fizyka kwantowa - szaleństwo na miarę "Pani Bovary"

Ezo Oneir - kreatorka marki Poza Rzeczywistością, powieściopisarka i fotograficzka. W twórczości sięga po inspirację do innych wymiarów i galaktyk. Łączy oniryczną baśń i wizualizacje podróży duchowych. Ukazuje życie, jako jeden z wariantów według teorii transerfingu rzeczywistości. Niegdyś pracownik kadry zarządzającej w kilku korporacjach. Ostatecznie zrezygnowała z rozwoju kariery biznesowej na rzecz działalności artystycznej.

Tagi: bóg Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Imperium Lilith

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Burze na Słońcu
Ezo Oneir0
Okładka ksiązki - Burze na Słońcu

Szamańska powieść osadzona we współczesnych realiach. Główna bohaterka Ewa z jednej strony wpasowuje się w schemat dzisiejszej bizneswoman...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Życie człowieka to łańcuch przyczyn i skutków. Kiedyś wierzyłam, że mam wpływ na swoje życie. Jak ocean, którego fale są urzeczywistnieniem jego sprawczości. Tyle, że fala przemieszcza się po powierzchni morza, a masy wody pozostają nieruchome.


Więcej
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy