Instrukcja obsługi kobiety

Jak zrozumieć kobietę? I czy to w ogóle jest to możliwe?

Po sukcesie książki "Instrukcja obsługi faceta" nadszedł czas, by dowiedzieć się więcej o „bardziej skomplikowanej” połowie ludzkości – kobiecie.

Kolejny przewodnik po damsko-męskiej komunikacji Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej, to także praktyczny podręcznik, jak wychodzić z trudnych konfliktowych sytuacji.

Z książki Instrukcja obsługi kobiety nie tylko mężczyźni dowiedzą się więcej o kobietach. Same kobiety będą mogły poznać lepiej same siebie.

Informacje dodatkowe o Instrukcja obsługi kobiety:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2017-02-28
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788381320054
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Instrukcja obsługi kobiety

Instrukcja obsługi kobiety - opinie o książce

Avatar użytkownika - redgirl_books
redgirl_books
Przeczytane:2019-03-10,

Kobieta od zawsze była widziana w roli matki, kochanej córki i oddanej żony, która czuwa nad domowym ogniskiem. Została wbita w te ramy przez mężczyzn. Czy to się zmieniło? Moim zdaniem nie. My kobiety nadal jesteśmy tak spostrzegane, musimy wykazać się determinacją, aby wyjść spoza ten schemat. Jednak pewne pytania nadal kołaczą w głowach wielu osobom płci pięknej - o tym czy wypada w wieku czterdziestu lat uprawiać seks? A jeśli założę szpilki to nie będę wyglądała wyzywająco? Na te pytania w formie dyskusji starają się odpowiadać autorki. Wymieniając się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami, niekiedy mając całkiem inne zdanie.

Ten poradnik został stworzony moim zdaniem głównie do kobiet. Na początku myślałam, że do mężczyzn, ale znajdowały się takie pytania jak "Moja przyjaciółka jest z mężczyzną, który ją nie szanuje. Po kłótniach przychodzi do mnie z płaczem, ale zawsze do niego wraca. Co mam zrobić?" czy "Moje dzieci nie akceptują mojego obecnego partnera". Jednak nawet jeśli są takie pytania to i faceci znajdą tu co nieco. Autorki starają się dociekać tego, co kobiecie daje szczęście, co lubią, jak z nimi postępować? Czy mężczyzna jest w stanie zrozumieć ich skomplikowaną naturę? Skąd się biorą pomiędzy obiema płciami nieporozumienia? Dlaczego kobiety wybierają takich, a nie innych partnerów?

Poradniki Pani Miller i Giżyńskiej cenię za lekkość, za to, że przytaczane są tu wypowiedzi nawiązującego do różnych sytuacji życiowych. Tu występuje forma dyskusji. Np. Pani Katarzyna odpowiada na zadane pytanie, a do niego przyłącza się Suzan Giżyńska i tym oto sposobem poznajemy dwa różne spojrzenia na dane sytuacje. Moim zdaniem to świetny sposób, abyśmy my sami mogli zobaczyć jak to wygląda z boku.

"Poradnik obsługi kobiety" powinny przeczytać nie tylko kobiety, ale również mężczyźni.
Dla fanów autorek ta książka to pozycja obowiązkowa.

Avatar użytkownika - KarenKa
KarenKa
Przeczytane:2019-01-12, Ocena: 4, Przeczytałam,
Instrukcja obsługi dzieci
Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Instrukcja obsługi dzieci

Poznaj sekret udanego rodzicielstwa.Jak wychowywać mądrze dziecko? Jak odnaleźć radość z rodzicielstwa? W jaki sposób pogodzić potrzeby wszystkich...

Instrukcja obsługi faceta
Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Instrukcja obsługi faceta

Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji...