Ja i moje otoczenie. Podręcznik dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka.

Publikacja zawiera duże zdjęcia i ilustracje oraz teksty zapisane wielkimi literami. Jest tak skonstruowana, aby nauczyciel miał wiele możliwości jej zastosowania, w zależności od umiejętności i potrzeb uczniów.

Informacje dodatkowe o Ja i moje otoczenie. Podręcznik dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-02-11
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Ja i moje otoczenie. Podręcznik dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Ja i moje otoczenie. Podręcznik dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną - opinie o książce

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Poznaję i rozumiem świat. Część 3. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, dla przedszkoli i zespołów rewalidacyjno-wychowawczych

Jest to jedna z części serii Poznaję i rozumiem świat. Cała seria składa się z 4 teczek i przewodnika dla nauczyciela. Komplet Poznaję i rozumiem świat...

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Uczę się z kartami pracy. Część 2. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Z elementami przysposobienia do pracy

Karty pracy przygotowano z myślą o uczniach z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Publikacja przeznaczona jest przede...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis