Ja i moje przyjaciółki idiotki

Ta książka to gotowy plasterek na wszystko: na złamane serce, na jesień, na PMS, na poniedziałek, na chwilę, w której nie wiadomo co robić, ale musimy zająć sobie głowę, żeby się nie popłakać. To po prostu błyskawiczny poprawiacz humoru, oraz coś, co gładzi po plecach sprawiając, że nie czujemy się już tak samotnie.

Ta książka jest dla każdego!

Dla każdej osoby, która chociaż raz pomyślała, że jej życie uczuciowe to porażka - a wszystkie inne związki są szczęśliwe, zgodne i pełne iskier.

Dla każdej osoby, która czuła, że okres singielstwa to escape-room, z którego trzeba jak najszybciej się uwolnić.

Dla każdego, kto kiedykolwiek przeżywał rozstanie i zupełnie nie wiedział, co robić.

Informacje dodatkowe o Ja i moje przyjaciółki idiotki:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-10-05
Kategoria: Inne

Kup książkę Ja i moje przyjaciółki idiotki

Ja i moje przyjaciółki idiotki - opinie o książce

Avatar użytkownika - karcik2611
karcik2611
Przeczytane:2023-02-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2023,

Cudowna książka . Bardzo mnie wciągnęła . Jestem obecnie po rozstaniu . Miło przeczytać w tym czasie o swoich zachowaniach które mają także inni ludzie . Napisana humorystycznie mimo poruszania ciężkich tematów . Wydana również bardzo ładnie . Wstawki z piosenkami też bardzo pasują . Znalazłam kilka utworów dla siebie. Trochę brakowało mi polskiego repertuaru.

Serdecznie polecam

Avatar użytkownika - justynazdr
justynazdr
Przeczytane:2021-01-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021, 26 książek 2021,