Jak odzyskać wewnętrzny spokój i radzić sobie we współczesnym świecie

Szerokie kompendium wiedzy na temat radzenia sobie z lękiem i niepokojem w trudnych chwilach w życiu.

Sednem książki jest kształtowanie w sobie odporności i elastyczności wobec wyzwań stawianych przez życie. Pomoże wykształcić w sobie odporność na stres w obliczu zmieniającej się rzeczywistości i da praktyczne narzędzia, dzięki którym można zdobyć umiejętność dostosowywania się do nowych warunków.

Pokazuje jak wdrażać służące nam praktyki, trenować empatię i zdrowy dystans do tego, na co wpływu nie mamy. Pomaga w wypaleniu, w stanach lękowych i depresyjnych.

Informacje dodatkowe o Jak odzyskać wewnętrzny spokój i radzić sobie we współczesnym świecie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-02-14
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Finding Calm: Managing fear and anxiety in an uncertain world

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Jak odzyskać wewnętrzny spokój i radzić sobie we współczesnym świecie

Jak odzyskać wewnętrzny spokój i radzić sobie we współczesnym świecie - opinie o książce

Masz czasem wrażenie, że rzeczywistość Cię przerasta? Nie jesteś w tym sam/sama. Ostatni okres, szczególnie ten czas, kiedy nasze życie zostało przewrócone do góry nogami przez pandemię, był wyjątkowo ciężki i sprawił, że niepokój i lęk przed stabilnością zamieszkały w naszych sercach na stałe. Wypalenie, nerwice, stany lękowe stały się niemal plagą, a swój początek większość z nich miała właśnie w pozornie nieszkodliwym, lecz przecież chronicznym stresie. Jak go załagodzić, uodpornić się na zaskakujące, niepokojące sytuacje i nabrać większego dystansu do nieobliczalności losu? Z pomocą przybywa fenomenalna pozycja ,,Jak odzyskać wewnętrzny spokój i radzić sobie we współczesnym świecie"!

Czasami sięgamy po poradnik i czujemy, że to książka napisana bezpośrednio dla nas i o nas. Tak właśnie było w tym wypadku, choć z drugiej strony mam świadomość, że takich osób jak ja, zagubionych w chaosie życia, przewrażliwionych, a na dodatek starających się za wszelką cenę sprawować kontrolę, jest naprawdę mnóstwo. Niby wiemy, że ten ciągły stres nas powolnie wyniszcza, a jednak ślepo dalej brniemy w te błędne koło i nie umiemy się z niego wyrwać.

Ta niezwykła książka jest niczym pomocna dłoń, czuły uścisk przyjaciela. Nie tylko działa jak balsam na duszę, ale także w przystępny sposób prezentuje, jak radzić sobie z wewnętrznym rozedrganiem, z permanentnym zmęczeniem i przygnębieniem. Znajdziemy tu sprawdzone sposoby, na to, by odzyskać wewnętrzny spokój i naturalnie podnieść poziom energii. Co ważne, funduje także genialny trening elastyczności, dzięki któremu łatwiej nam będzie się dostosowywać do stale zmieniającej się, nieprzewidywalnej rzeczywistości.

,,Jak odzyskać wewnętrzny spokój i radzić sobie we współczesnym świecie" to niezwykle wartościowa pozycja, po którą powinien sięgnąć absolutnie każdy! Sarb Johal prowadzi czytelnika krok po kroku ku uzdrowieniu i zrównoważonemu życiu, podsuwa mu cenne narzędzia, które pomogą w wielu codziennych nerwowych sytuacjach, ucząc go tym samym rezygnacji z próby kontroli nad rzeczami, które są od niego niezależne. Osobiście, jestem absolutnie zachwycona i polecam książkę z całego serca!