Jak przeżyć trudne chwile i nie zwariować.

Czy samotne rodzicielstwo musi kojarzyć się ze smutkiem i trudnościami? Czy wszystkie poradniki muszą być pisane w sposób całkowicie poważny? Polska autorka o własnych doświadczeniach na wesoło!
Jak przeżyć trudne chwile i nie zwariować to bardzo osobisty poradnik dla samotnych, o samotnych oraz potencjalnie samotnych kobietach. Trudne tematy okraszone dużą dawką humoru!
Uwaga! Tylko dla osób z dystansem do siebie i do świata!

Informacje dodatkowe o Jak przeżyć trudne chwile i nie zwariować.:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2019-11-25
Kategoria: Poradniki
Język oryginału: Polski

Kup książkę Jak przeżyć trudne chwile i nie zwariować.

Jak przeżyć trudne chwile i nie zwariować. - opinie o książce

To książka "poradnik" typowo dla kobiet, chociaż i panowie mogliby ją przeczytać ;) Ale uwaga! Jeśli jesteś kobietą poważną, pozbawioną humoru i dystansu do siebie i życia, to odpuść sobie. Albo lepiej nie. PRZECZYTAJ! Tak właśnie, przeczytaj i zmień podejście :)

"Jak przetrwać trudne chwile i nie zwariować" Marleny Rytel, to swego rodzaju poradnik. Ale nie nastawiajcie się na nudne przechwalanki autorki, kazania, pouczenia. To zdecydowanie pozycja z ogromną dawką humoru, dystansu do siebie i życia, oraz spraw kobiet.
Autorka zaimponowała mi tworząc tę pozycję. Dlaczego? Ponieważ pisząc te słowa do wszystkich kobiet, zdradza część swojego życia. Opowiada o swoich przygodach, przeżyciach i przemyśleniach. Nie zawsze były one przyjemne, mimo to ma siłę podzielić się nimi z resztą kobiet, a co najważniejsze, stanąć do walki z przeciwnościami losu!

Pisałam już o ogromnej dawce humoru i poradniku na opak ;) Wiele w nim anegdotek przepełnionych opowieściami rodem z najlepszych występów kabaretowych, a wzięły się one po prostu prosto z życia - idealny kandydat na męża, praca a kobieta, opieka nad dzieckiem czy wreszcie bycie matką.
Wśród tych żartów i podejścia do życia z przymrużeniem oka, ukryte są fantastyczne porady. Prosto z serca, od kobiety dla wszystkich kobiet. O tym, żeby bronić swojego dziecka jak lew, to mnie nie trzeba przekonywać. Robię to non stop. Ale porada żeby zacząć myśleć o sobie, być dla siebie łaskawym i znaleźć chwilkę na odpoczynek, chwile dla siebie, dla regeneracji i by nie zwariować, dała konkretnie do myślenia...

Na sam koniec powiem Wam, co poza humorem i trafnymi uwagami powoduje, że książkę czyta się z prędkością światła i prawdziwą przyjemnością. Język. Nie jest przepełniony wulgaryzmami, nie ma też przepięknych, starodawnych zwrotów. Podczas czytania, odnosimy wrażenie pobytu na spotkaniu z przyjaciółką. Z bliską, znaną nam i pozytywnie na nas wpływającą osobą. Dzięki takiemu zabiegowi, czytanie o - w gruncie rzeczy - poważnych sprawach, jest prawdziwą przyjemnością.

Tym bardziej przyjemnie mi Wam zdradzić, że najnowszą książkę Marleny Rytel, objęłam patronatem :) Polecam bardzo, bardzo gorąco!!
Poradnik z przymrużeniem oka, ukaże się 25 listopada, a już na dniach, możecie zamówić go sobie u Autorki :)

Kiedy znów zaświeci słońce
Marlena Rytel0
Okładka ksiązki - Kiedy znów zaświeci słońce

Czy koszmar może zakończyć się happy endem? Sfrustrowany alkoholik, uwikłana w romans żona i matka, wołająca o pomoc ofiara przemocy domowej, pozbawiona...