Chorujesz na insulinooporność i nie możesz schudnąć?
Twoja chora tarczyca nie pozwala Ci zrzucić zbędnych kilogramów?
Jeśli przeczytasz tę książkę, schudniesz!
Nie będzie łatwo. Twój organizm jako pierwszy stanie z tobą do walki. Twoi bliscy będą robić wszystko, byś przegrała. Nie dlatego, że cię nie kochają, wręcz odwrotnie, będą to robić z miłości.
Ale dasz radę. Wiesz dlaczego…? Bo tak naprawdę, to bardzo proste.
Anna Powierza, znana aktorka serialowa i filmowa dzieli się swoim doświadczeniami w walce ze zbędnymi kilogramami. Po urodzeniu córeczki ważyła 95 kilogramów. Mimo codziennych wysiłków, restrykcyjnej diety i godzin spędzanych na siłowni waga stała w miejscu. Dlaczego? Odpowiedzi udzielił jej pewien mądry lekarz…
Jak schudnąć, gdy dieta nie działa… to praktyczny i dowcipny poradnik, jak znaleźć sposób na pozbycie się nadwagi. Sprawdzone zasady, podpowiedzi dietetyczne, a przede wszystkim potężna dawka motywacji, by znaleźć odwagę do zmiany.
Wchodzisz w to?

Informacje dodatkowe o Jak schudnąć gdy dieta nie działa. Pokonałam insulinooporność i chorobę tarczycy:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2017-09-27
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Jak schudnąć gdy dieta nie działa. Pokonałam insulinooporność i chorobę tarczycy

Kup książkę Jak schudnąć gdy dieta nie działa. Pokonałam insulinooporność i chorobę tarczycy

Jak schudnąć gdy dieta nie działa. Pokonałam insulinooporność i chorobę tarczycy - opinie o książce

Książka naprawdę warta uwagi. Nie przepadam za poradnikami, jednak ta książka jest świetna. Autorka w prosty i zrozumiały sposób opisuje, doradza czytelnikowi na co musi zwrócić uwagę a czego unikać przy chorobie.

Avatar użytkownika - Ivy
Ivy
Przeczytane:2018-07-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

'' Tak mamy wdrukowane w głowach i już ; gościa nie podejmuje się przy pustym stole , nawet kiedy sam o to prosi ze łzami w oczach ''

Do wszystkich poradników mam nieodpartą awersję , niemal tak samo wielką jak do wszelkiej maści ckliwych romansideł , lub innych tandetnych wyciskaczy łez . Zwłaszcza gdy za pisanie poradnika bierze się jakaś z '' bożej łaski '' celebrytka , której się wydaje że pozjadała wszystkie rozumy i na wszystkim się zna . Na dietach i gotowaniu , fitnesie i innych specjalistycznych gimnastykach , na dzieciach , bo wychowała ich pewnie z tuzin i ma masę doświadczenia i na wielu innych sprawach , właściwie to nawet zna się na wszystkim , bo dlaczego by nie ? Jednak to co urzekło mnie w poradniku pani Anny Powierzy , to fakt całkowitego braku GWIAZDORZENIA ! . A wierzcie mi jestem na gwiazdorzenie uczulona i reaguję wręcz alergicznie . W tym wypadku jednak ani przez moment nie poczułam że autorka coś koloruje , zmyśla , czy próbuje wygładzić . Pani Anna bez pardonu i certolenia się , chociaż i bez roztkliwiania nad sobą , pisze że partner ją zostawił z małą Helenką , że zaczęło jej brakować pieniędzy , bo gruba aktorka nie dostaje propozycji ról , że bardzo obawiała się świąt i ulubionego babcinego sernika , o tym że nie miała z kim zostawić córeczki , by choć na pół godziny wyjść pobiegać . Zupełnie zwyczajne problemy młodej samotnej matki , która w dodatku cierpi na dwie dość paskudne choroby metaboliczne , insulinooporność i niedoczynność tarczycy . Zapewne te kobiety które mają ten '' mały zestawik chorobowy '' doskonale wiedzą o czym autorka pisze . Mimo że może pani Powierza nie odkryła przysłowiowej Ameryki i merytorycznie nawet niewiele wnosi swoją książką nowych informacji na temat swoich chorób , to jednak pisząc o nich i o tym jak sobie z nimi radzi , robi to w taki uroczy i zabawny sposób , pełen dystansu do siebie , że aż chce się taki poradnik czytać . Napisany bez gwiazdorskiego zacięcia i nadmuchanego własnego ego . Dlatego jak ja bardzo bardzo rzadko poleciłabym jakikolwiek poradnik , to ten polecam z czystym sumieniem .

Anna Powierza0
Okładka ksiązki - Jak jeść, by nie tyć i nie chorować: insulinooporność, cukrzyca, zespół metaboliczny

Insulinooporność, cukrzyca, zespół metaboliczny to nie wyrok! Anna Powierza, która na co dzień zmaga się z insulinoopornością, wie z doświadczenia...

Insulinooporność. I co dalej?
Anna Powierza0
Okładka ksiązki - Insulinooporność. I co dalej?

Być może chorujesz i o tym wiesz. Być może chorujesz i o tym...nie wiesz. Insulinooporność należy do najsłabiej diagnozowanych chorób w Polsce...