Jak ująć diabła

Szokujący, finałowy tom bestsellerowej serii STALKING JACK THE RIPPER, zapoczątkowanej książką Jak podejść Rozpruwacza! Audrey Rose i Thomas polują na wynaturzonego, nieuchwytnego mordercę znanego jako Diabeł z Białego Miasta.

Ten niegodziwy człowiek powiedział kiedyś, że ma w sobie diabła, który towarzyszy mu przez całe życie. Nikt nie wie, ilu ludzi zamordował, ale ta opowieść z pewnością skończy się... w piekle.

Audrey Rose Wadsworth i Thomas Cresswell przybyli do Ameryki, tętniącej życiem ojczyzny przebojowych ryzykantów. Okazuje się, że podobnie jak ich ukochany Londyn, Chicago pilnie strzeże swoich mrocznych tajemnic. Zwiedzając spektakularną Światową Wystawę, nasi bohaterowie dowiadują się o powiązanych z nią zaginionych kobietach i niewyjaśnionych zbrodniach.

Oboje stawiają czoło seryjnemu mordercy, innemu od wszystkich znanych im zbrodniarzy. Nie wystarczy go zidentyfikować - czy uda się również go złapać, i to w jego zamku tortur, czyli niesławnym morderczym hotelu?

Czy Audrey Rose wraz ze swoim ukochanym rozwiąże ostatnią zagadkę, czy też padnie ofiarą wyjątkowo zdeprawowanego rywala?

Informacje dodatkowe o Jak ująć diabła:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2023-11-08
Tytuł oryginału: Capturing the Devil

Kup książkę Jak ująć diabła

Jak ująć diabła - opinie o książce

Avatar użytkownika - raspberry97
raspberry97
Przeczytane:2023-12-02, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2023,

„To miejsce zbrodni-wyszeptałam szorstko.
[…] Naprawdę?-A byłem pewien, że to bal karnawałowy. Niepotrzebnie włożyłem najlepszy strój.”

„Jak ująć Diabła” Kerri Maniscalco❤️

❄️Audrey i Thomas opuścili statek i wraz z rodziną przybyli do Nowego Jorku. Zakochani w medycynie sądowej i w sobie nawzajem liczyli na to, że wreszcie ich życie straci nieco morderczego tempa.😂Nic bardziej mylnego. W Nowym Jorku i Chicago dochodzi do licznych zaginięć młodych kobiet,aż wreszcie pojawia się to, na co liczyli młodzi.Zwłoki. Co wspólnego mają zbrodnie dokonane w NY z Kubą Rozpruwaczem?

❄️Finałowy tom serii, którą mocno pokochałam już za mną.
Kocham ją za: gotycki klimat, krwiste brutalne opisy sekcji zwłok i możliwych scenariuszy zbrodni, trzymające w napięciu sceny akcji, genialny humor Thomasa Cresswella, girl power, odwagę Audrey Rose w epoce wiktoriańskiej.

❄️Audrey i Thomas kupili mnie już w pierwszym tomie, a ten ostatni tylko ten fakt przypieczętował. Kerri Maniscalco stworzyła ich cudowne kreacje. Audrey i Thomas są fenomenalni jako jednostki, a jeszcze lepiej dopełniają się w duecie. Autorka w idealnym tempie odsłania przed czytelnikiem kolejne zagadki do rozwiązania, a napięcie i emocje nie odpuszczają od początku aż do samego końca. Ten tom trzyma poziom i jest według mnie idealnym zwieńczeniem cyklu, zdecydowanie nie zawodzi.

❄️Seria Stalking Jack The Ripper trwale zapisze się w mojej pamięci jako jedna z ulubionych. Bardzo Wam polecam ten tom, jak i całą spływającą krwią serię❤️

Avatar użytkownika - Braxi
Braxi
Przeczytane:2023-12-31, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, 12 książek 2023,
Królestwo Nikczemnych
Kerri Maniscalco0
Okładka ksiązki - Królestwo Nikczemnych

Babka była sycylijską wiedźmą. Wnuczka, by pomścić śmierć siostry, jest gotowa na pakt z samym diabłem Bliźniaczki Vittoria i Emilia wychowały się w...

Królestwo Przeklętych
Kerri Maniscalco0
Okładka ksiązki - Królestwo Przeklętych

Dwór Gniewu miał być dla niej tylko przystankiem w drodze do dworu Pana Pychy. Ale wszystko potoczyło się inaczej, niż zakładała. Emilia di Carlo, siostra...