Jak ująć diabła

„To miejsce zbrodni-wyszeptałam szorstko.
[…] Naprawdę?-A byłem pewien, że to bal karnawałowy. Niepotrzebnie włożyłem najlepszy strój.”

„Jak ująć Diabła” Kerri Maniscalco❤️

❄️Audrey i Thomas opuścili statek i wraz z rodziną przybyli do Nowego Jorku. Zakochani w medycynie sądowej i w sobie nawzajem liczyli na to, że wreszcie ich życie straci nieco morderczego tempa.😂Nic bardziej mylnego. W Nowym Jorku i Chicago dochodzi do licznych zaginięć młodych kobiet,aż wreszcie pojawia się to, na co liczyli młodzi.Zwłoki. Co wspólnego mają zbrodnie dokonane w NY z Kubą Rozpruwaczem?

❄️Finałowy tom serii, którą mocno pokochałam już za mną.
Kocham ją za: gotycki klimat, krwiste brutalne opisy sekcji zwłok i możliwych scenariuszy zbrodni, trzymające w napięciu sceny akcji, genialny humor Thomasa Cresswella, girl power, odwagę Audrey Rose w epoce wiktoriańskiej.

❄️Audrey i Thomas kupili mnie już w pierwszym tomie, a ten ostatni tylko ten fakt przypieczętował. Kerri Maniscalco stworzyła ich cudowne kreacje. Audrey i Thomas są fenomenalni jako jednostki, a jeszcze lepiej dopełniają się w duecie. Autorka w idealnym tempie odsłania przed czytelnikiem kolejne zagadki do rozwiązania, a napięcie i emocje nie odpuszczają od początku aż do samego końca. Ten tom trzyma poziom i jest według mnie idealnym zwieńczeniem cyklu, zdecydowanie nie zawodzi.

❄️Seria Stalking Jack The Ripper trwale zapisze się w mojej pamięci jako jedna z ulubionych. Bardzo Wam polecam ten tom, jak i całą spływającą krwią serię❤️

Informacje dodatkowe o Jak ująć diabła:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2023-11-08
Tytuł oryginału: Capturing the Devil
Dodał/a opinię: Alicja Cichowicz

Zobacz opinie o książce Jak ująć diabła

Kup książkę Jak ująć diabła

Jak uciec Houdiniemu
Kerri Maniscalco0
Okładka ksiązki - Jak uciec Houdiniemu

Kontynuacja bestsellerowej serii ,,Stalking Jack the Ripper"! Audrey Rose Wadsworth i Thomas Cresswell wybierają się do Ameryki na pokładzie luksusowego...

Jak podejść Rozpruwacza
Kerri Maniscalco0
Okładka ksiązki - Jak podejść Rozpruwacza

Nieodkładalna historia o miłości i zbrodni, przyciąganiu i chemii, która z mieszkania angielskiego lorda prowadzi do sal sekcyjnych laboratorium i do ciemnych...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;