Jak zadbać o własne finanse?

Zapanuj nad domowym budżetem i zabezpiecz finansowo siebie i swoją rodzinę!

Nie potrzeba skomplikowanej wiedzy z zakresu finansów, wystarczy zdrowy rozsądek i kilka prostych zasad, by zyskać finansowy komfort dla siebie i swojej rodziny. Marcin Iwuć w swoim unikalnym, dostosowanym do polskich realiów poradniku przedstawia skuteczny, 10-punktowy program zarządzania domowym budżetem.

Przestaw się na mądre oszczędzanie i pozbądź się długów. Poznaj mity kredytowe, naucz się unikać pułapek finansowych, wybierz korzystne konto emerytalne i zgromadź konkretne oszczędności. Spraw, by pieniądze pracowały dla Ciebie!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

Zawiera precyzyjny, 10-punktowy plan uzdrowienia swoich finansów.

- Pokazuje, jak zaplanować wydatki tak, by móc odkładać co miesiąc określoną kwotę.

- Przedstawia wyłącznie skuteczne sposoby oszczędzania, sprawdzone w polskich warunkach finansowych.

- Podpowiada, jak wyrwać się ze spirali kredytów i pożyczek.

- Radzi, jak szybciej spłacić kredyt hipoteczny.

- Uczy, jak zbudować fundusz bezpieczeństwa, który zapewni tobie i twoim bliskim odpowiednią ochronę w razie trudnych sytuacji życiowych.

W nowym wydaniu:

- dodano podrozdział "A co, jeśli masz kredyt we frankach?"

- uaktualniono dane liczbowe i daty

- uaktualniono przypisy i bibliografię, podane nowsze źródła raportów i artykułów

Marcin Iwuć - doświadczony menedżer i publicysta w zakresie rynków kapitałowych i finansów osobistych. Analityk finansowy z certyfikatem CFA Institute. Po 11 latach w branży finansowej zostawił korporację, aby zająć się popularyzowaniem wiedzy o zarządzaniu finansami, m.in. współtworząc program Prosty Rachunek w TVN i prowadząc liczne szkolenia. Jego blog Finanse bardzo osobiste zwyciężył w konkursie Blog Roku 2014 w kategorii Specjalistyczne i firmowe.

Poradnik polecają:

TVN, Dzień Dobry TVN, Bankier.pl

Informacje dodatkowe o Jak zadbać o własne finanse?:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2022-01-18
Kategoria: Poradniki

Tagi: Poradniki praktyczne

Kup książkę Jak zadbać o własne finanse?

Jak zadbać o własne finanse? - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2019-03-10,

Poradnik ten napisany jest przez eksperta w swojej dziedzinie, mimo to ma styl dopasowany do czytelnika. Kto w tym przypadku jest odbiorcą? Oczywiście osoby, które chciałyby zacząć oszczędzać, ale nie wiedzą jak.

Przesłanie książki jest jasne - skuteczne zarządzanie finansami w 10 krokach. Poradnik dzieli się na dwie części - pierwsza to podstawy finansowego bezpieczeństwa, druga to program zarządzania finansami w 10 krokach. Każda z części podzielona jest na podrozdziały, które skupiają się na konkretnym aspekcie domowych finansów. Każde zagadnienie kończy jasne podsumowanie autora poprzez wypunktowanie myśli przewodnich dla każdej dziedziny.

Przekonuje mnie prawie wszystko to, co pisze autor. Nie mogę się jednak wypowiedzieć jako ekspert, bo nim nie jestem. Jest to dla mnie pozycja rozwojowa, która zachęca do refleksji i działania. W Polsce jest bardzo mało książek, które poruszają temat finansów osobistych. Jeśli ktoś chce zmienić swoje życie, pozwolić zarabiać swoim pieniądzom i w końcu zacząć odkładać, to ta książka jest pozycją obowiązkową.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2023-03-05, Ocena: 5, Przeczytałam,
Jak zadbać o własne finanse?
Marcin Iwuć0
Okładka ksiązki - Jak zadbać o własne finanse?

Skuteczne zarządzanie finansami w 10 krokach Unikalny, dostosowany do polskich realiów program skutecznego zarządzania finansami w 10 krokach! Dowiedz...

Finansowa Forteca
Marcin Iwuć0
Okładka ksiązki - Finansowa Forteca

Zbuduj Finansową Fortecę! Chcesz inwestować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Czujesz opór przed nudnymi książkami? Masz dość...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;