Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?

A JEŚLI STARZENIE SIĘ TO CHOROBA... I TO CHOROBA ULECZALNA?

CZY MOŻNA ŻYĆ DŁUŻEJ I STARZEĆ SIĘ WOLNIEJ?

Żyjemy w przekonaniu, że starzenie się jest nieuniknione. Co jednak, jeśli wszystko, co dotychczas wiedzieliśmy o tym procesie, było mylne? Co, jeśli możemy wybrać, jak długo będziemy żyć?

Doktor David Sinclair, światowy autorytet w dziedzinie genetyki i długowieczności, twierdzi, że starzenie się to choroba, którą można leczyć. Przedstawia badania, które uświadamiają nam, jak możemy spowolnić, a nawet odwrócić ten proces.

Jednak nie jedynie naukowe odkrycia przybliżają nas do poznania sekretu długowieczności. Autor udziela nam również praktycznych porad. Okazuje się, że wystarczą małe zmiany w codziennym trybie życia, które pozwolą zachować młodość i zdrowie na dłużej.

Ta książka to drogowskaz pokazujący, jak odzyskać panowanie nad swoim zdrowiem. Raz na zawsze zmieni nasz sposób myślenia o starzeniu się i o tym, co możemy w tej kwestii zrobić.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-05-05
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: Reportaż i dziennikarstwo śledcze bóg

Kup książkę Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?

Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy? - opinie o książce