Jeden rok na skok w bok

Ksenia musi dokonać trudnego wyboru między spokojnym związkiem z Robertem a fascynacją uwodzicielskim pilotem Emilem. Odurzona i oślepiona emocjami, które budzi w niej mężczyzna, nie dostrzega, co może stracić. Nic tak nie zabija związku jak rutyna i problemy z byłymi partnerami. Blanka nie może się pogodzić z tym, że jej narzeczony stoi na rozstaju dróg między poprzednim życiem z eksmałżonką a obecnym z nią. Para powoli się od siebie oddala i niepostrzeżenie każde z nich zaczyna żyć osobno. Natalia i Michał muszą zmierzyć się z różnicami w oczekiwaniach dotyczących ich relacji. Nawet Daniel i Nataniel, którzy planują wymarzony ślub, nie są wolni od napięć, które rzucają cień na ich związek.

Nieidealne relacje, nowe miłości, zdarzenia zmieniające bieg życia bohaterów i wiele pokus, by... skoczyć w bok. W misternie plecionej powieści o skomplikowanych uczuciach, zagubieniu i niełatwych relacjach poznajemy historie czterech par, które stawiają czoła (mniej lub bardziej dzielnie) wyzwaniom codziennego wspólnego życia.

Nowi bohaterowie, zaskakujące zwroty akcji i ukryte pragnienia, a także namiętność, która bywa zgubna. Czy związek idealny istnieje? Który z bohaterów zdecyduje się na skok w bok? A kto stwierdzi, że jednak nie warto tak wiele ryzykować?

Informacje dodatkowe o Jeden rok na skok w bok:

Wydawnictwo: Lekkie
Data wydania: 2024-02-28

Kup książkę Jeden rok na skok w bok

Jeden rok na skok w bok - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-15, Ocena: 6, Przeczytałam,

🌟Codzienne życie przynosi wiele zaskakujących momentów.Szczęście nigdy nie jest pewne,gdy zabraknie w nim dbania o swój związek i trochę empatii w zrozumieniu ukochanej osoby.
Przyjaciółki ponownie przeżywają mnóstwo emocji związane z codziennym życiem.Brak zrozumienia,rutyna bądź niezrozumienie są początkiem końca relacji na które nikt nie jest przygotowany.Wraz z nowymi trudnościami rozpoczyna się cierpienie i ból samotności.Dzięki przyjaciołom można zadzwonić i otrzymać wsparcie.

🌟Powieść jest bardzo wiarygodną historią osób zmagających się z uczuciami i rozterkami w związkach.Pragnienie kochania miesza się z rozczarowaniem oraz niezrozumieniem.Nowe znajomości,randki Tinderowe przynoszą nowych doznać i zaskakujących zwrotów akcji.A w związku z tym nie możemy się nudzić z bohaterami.

🌟Czy w codziennym życiu można wreszcie się ustatkować i spełnić swe pragnienia?Tego dowiedzie się w szalonych poczynaniach naszych przyjaciół,dla których los wcale nie jest łaskawy.A dzięki temu możnemy z nimi poczuć niezliczoną ilość emocji.

🌟To musicie przeczytać!
P O L E C AM

Jest to druga część książki. Recenzje pierwszej, czyli "Jeden miesiąc na miłość" możecie przeczytać również na moim profilu. Autorka ma świetny styl pisania, taki, że książki czyta się naprawdę bardzo szybko i a co najważniejsze cała fabuła ciekawi.

W pierwszej części książki poznajemy bohaterów, którzy szukają miłości. W drugim tomie dowiadujemy się, że każde z przyjaciół ją znalazło. Ksenia związała się z Robertem, Blanka z Adamem, Daniel z Natanielem a Natalia z Michałem, chociaż w przypadku tych ostatnich nie wiadomo czy to związek czy tylko przyjaźń z... benefitami. Niestety ich - nazwijmy to - związek ulega zniszczeniu... Wkrada się rutyna, znikają te wszystkie motyki z brzucha. Na domiar złego każde z nich zaczyna czego innego wymagać od życia i drugiej osoby. To sprawia, że Natalia i Michał zaczynają się od siebie oddalać. I tu kolejny raz spotykamy się z szukaniem idealnego mężczyzny na Tinderze. Niestety trafia na różnych bardzo dziwnych mężczyzn - będzie się z czego śmiać. Czy któryś z nich okaże się tym na całe życie? Tego wam nie zdradzę!

Problemy zaczynają mieć pozostałe dziewczyny Blanka wie, że dzieci Adama są dla niego najważniejsze, Ksenia jest wzburzona tym, że jej ukochany Robert woli karierę od niej, a co ze związkiem chłopaków? Niby dzieje się dobrze, ale czy na pewno?

Świetna zabawa gwarantowana! Autorka ma taki lekki styl pisania, że aż chce się więcej jej książek brać do ręki. Osobiście polecam dwa tomy, co prawda można czytać oddzielnie, ale warto znać początek całej historii przyjaciół.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-16, Przeczytałam,
Magia grudniowej nocy
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Magia grudniowej nocy

W tę grudniową noc magia świątecznej atmosfery rozgrzeje serca wszystkich!W małym bieszczadzkim miasteczku mieszkańcy śnią o Świętach jak z bajki. Wśród...

Jeden miesiąc na miłość
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Jeden miesiąc na miłość

Któregoś dnia na progu mieszkania Kseni zjawia się jej przyjaciel gej Daniel i oznajmia, że został wyeksmitowany ze swego lokum. Ksenia przyjmuje go pod...