JEDNA miłość

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66229-03-7
Liczba stron: 288
Język oryginału: polski

Tom 3 cyklu Jedna chwila

Ocena: 4 (5 głosów)

"Emilia spodziewa się dziecka, ale nawet ono nie jest w stanie wypełnić pustki po ukochanym mężczyźnie. Zaczyna chwytać się irracjonalnej nadziei, że Matt przeżył wypadek, lecz dla dobra syna przyjmuje oświadczyny Adama i stara się być szczęśliwą. Kiedy wydaje się, że do życia Emilii wraca spokój, niespodziewane wydarzenie znów rujnuje jej świat.

 

Czas zmienia ludzkie charaktery, ale nie unicestwia siły uczuć!"

Tagi: bóg

Kup książkę JEDNA miłość

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - JEDNA miłość

Jest to ostatnia część trylogii. Książka piękna i bardzo wzruszająca. Wszystkie trzy części bardzo wciągają, że po przeczytaniu jednej od razu sięga się po kolejną.. Pokazuje, że każda chwila w życiu człowieka ma ogromną wartość i że nigdy się nie powtórzy oraz to że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz i kocha się drugą osobę bez żadnego powodu i uczymy się tego przez całe życie. 

Link do opinii

Cała seria była pełna absurdów, metalowe serca, czipy, dzięki którym w ciągu kilku dni można nauczyć się języka. Główna bohaterka też nie zawsze wzbudzała sympatię. Plusem książki było to, że bardzo szybko się ją czytało.

Link do opinii
Avatar użytkownika - katooola
katooola
Przeczytane:2019-02-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Niecierpliwie czekałam na tą trzecią część trylogii po "Jednej chwili" i "Jednym życiu". I się nie zawiodłam! Czytało się przyjemnie. Z początku Emi załamana utratą Matta, próbuje się pozbierać, z myślą o synku, dla którego musi przecież żyć. Z czasem rozdarta jest między wyborem, czy być z przyjacielem Adamem? Który o nią i o dziecko zadba, więdząc, że to nie jest miłość taka jaka była między nią a Mattem czy być samotną matką? Później następuje gwałtowny zwot akcji, jest motyw powracającego zmarłego zza grobu, który uwielbiam! Emi jest rozdarta między nimi oboma: czy wybrać Adama, który zapewnia jej stabilizację życiową a jest tylko przyjacielem czy wybrać Matta, którego kocha ale nie jest go pewna? Przyjemna literatura na niedzielny wieczorek, zakończyła się tak jak marzyłam!

Link do opinii
Inne książki autora
Czas na ciszę
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Czas na ciszę

Swoim głosem rozpalił serca tysięcy kobiet Oksana potrafi śpiewać tak, że jej głos przenika ludzkie dusze, rozpala serca, a z oczu wyciska łzy. Ale jej...

Nauczyciel tańca. Rewolta
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Nauczyciel tańca. Rewolta

Kaja i Dominik, choć nie wierzyli w bajki, otrzymali od życia swój własny happy end, a ich szczęściem cieszyły się rzesze czytelniczek. Kaja zdecydowała...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

"Miłość daje nam powietrze, którym oddychamy, energię, dzięki której mamy siły, by wstać z łóżka, biegać... Daje nam marzenia i chęć na dokonanie w swoim życiu więcej. Śmierć odbiera wszystko. Niszczy poukładany świat, który został zbudowany z cegieł trudów i przeciwności losu. Śmierć zostawia pustkę, nadto cichą, której nie można zagłuszyć chociażby najpiękniejszą melodią. Pustka jest jak blizna, która nigdy nie zniknie z naszej skóry. Rozjaśni się, stanie się mniej intensywna, ale zawsze będzie widoczna."


Więcej

"Nie wierzyłam już w nic. Wierzyłam tylko ciemności nocy, dzięki której na chwilę zasypiałam i zapominałam o bólu, który rozrywał moje wnętrze. Nie wierzyłam w dzień, bo każdy był walką o przetrwanie, a ja nie miałam już sił walczyć o to, aby przestać czuć miłość."


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy