JEDNA miłość

Tom 3 cyklu Jedna chwila

"Emilia spodziewa się dziecka, ale nawet ono nie jest w stanie wypełnić pustki po ukochanym mężczyźnie. Zaczyna chwytać się irracjonalnej nadziei, że Matt przeżył wypadek, lecz dla dobra syna przyjmuje oświadczyny Adama i stara się być szczęśliwą. Kiedy wydaje się, że do życia Emilii wraca spokój, niespodziewane wydarzenie znów rujnuje jej świat.

Czas zmienia ludzkie charaktery, ale nie unicestwia siły uczuć!"

Informacje dodatkowe o JEDNA miłość:

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2019-02-13
ISBN: 978-83-66229-03-7

Kup książkę JEDNA miłość

"Miłość daje nam powietrze, którym oddychamy, energię, dzięki której mamy siły, by wstać z łóżka, biegać... Daje nam marzenia i chęć na dokonanie w swoim życiu więcej. Śmierć odbiera wszystko. Niszczy poukładany świat, który został zbudowany z cegieł trudów i przeciwności losu. Śmierć zostawia pustkę, nadto cichą, której nie można zagłuszyć chociażby najpiękniejszą melodią. Pustka jest jak blizna, która nigdy nie zniknie z naszej skóry. Rozjaśni się, stanie się mniej intensywna, ale zawsze będzie widoczna."

"Nie wierzyłam już w nic. Wierzyłam tylko ciemności nocy, dzięki której na chwilę zasypiałam i zapominałam o bólu, który rozrywał moje wnętrze. Nie wierzyłam w dzień, bo każdy był walką o przetrwanie, a ja nie miałam już sił walczyć o to, aby przestać czuć miłość."

JEDNA miłość - opinie o książce

Jest to ostatnia część trylogii. Książka piękna i bardzo wzruszająca. Wszystkie trzy części bardzo wciągają, że po przeczytaniu jednej od razu sięga się po kolejną.. Pokazuje, że każda chwila w życiu człowieka ma ogromną wartość i że nigdy się nie powtórzy oraz to że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz i kocha się drugą osobę bez żadnego powodu i uczymy się tego przez całe życie.

Cała seria była pełna absurdów, metalowe serca, czipy, dzięki którym w ciągu kilku dni można nauczyć się języka. Główna bohaterka też nie zawsze wzbudzała sympatię. Plusem książki było to, że bardzo szybko się ją czytało.

Avatar użytkownika - katooola
katooola
Przeczytane:2019-02-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Niecierpliwie czekałam na tą trzecią część trylogii po "Jednej chwili" i "Jednym życiu". I się nie zawiodłam! Czytało się przyjemnie. Z początku Emi załamana utratą Matta, próbuje się pozbierać, z myślą o synku, dla którego musi przecież żyć. Z czasem rozdarta jest między wyborem, czy być z przyjacielem Adamem? Który o nią i o dziecko zadba, więdząc, że to nie jest miłość taka jaka była między nią a Mattem czy być samotną matką? Później następuje gwałtowny zwot akcji, jest motyw powracającego zmarłego zza grobu, który uwielbiam! Emi jest rozdarta między nimi oboma: czy wybrać Adama, który zapewnia jej stabilizację życiową a jest tylko przyjacielem czy wybrać Matta, którego kocha ale nie jest go pewna? Przyjemna literatura na niedzielny wieczorek, zakończyła się tak jak marzyłam!

Zamień mnie w krzyk
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Zamień mnie w krzyk

Prawdziwej rozkoszy nie da się opowiedzieć szeptem. Po dramatycznym wydarzeniu, które rozegrało się w dzień powrotu Eryka z misji w Afganistanie...

Jutro będziemy szczęśliwi
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Jutro będziemy szczęśliwi

Życie pisze własne scenariusze Trzy lata - już tyle czasu Zuza próbuje poskładać swoje życie od nowa, ale w tej skomplikowanej układance wciąż brakuje...