JEDNA miłość


Tom 3 cyklu Jedna chwila
Ocena: 4 (5 głosów)

"Emilia spodziewa się dziecka, ale nawet ono nie jest w stanie wypełnić pustki po ukochanym mężczyźnie. Zaczyna chwytać się irracjonalnej nadziei, że Matt przeżył wypadek, lecz dla dobra syna przyjmuje oświadczyny Adama i stara się być szczęśliwą. Kiedy wydaje się, że do życia Emilii wraca spokój, niespodziewane wydarzenie znów rujnuje jej świat.

 

Czas zmienia ludzkie charaktery, ale nie unicestwia siły uczuć!"

Informacje dodatkowe o JEDNA miłość:

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66229-03-7
Liczba stron: 288
Język oryginału: polski

Tagi: bóg

więcej

Kup książkę JEDNA miłość

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

"Miłość daje nam powietrze, którym oddychamy, energię, dzięki której mamy siły, by wstać z łóżka, biegać... Daje nam marzenia i chęć na dokonanie w swoim życiu więcej. Śmierć odbiera wszystko. Niszczy poukładany świat, który został zbudowany z cegieł trudów i przeciwności losu. Śmierć zostawia pustkę, nadto cichą, której nie można zagłuszyć chociażby najpiękniejszą melodią. Pustka jest jak blizna, która nigdy nie zniknie z naszej skóry. Rozjaśni się, stanie się mniej intensywna, ale zawsze będzie widoczna."


Więcej

"Nie wierzyłam już w nic. Wierzyłam tylko ciemności nocy, dzięki której na chwilę zasypiałam i zapominałam o bólu, który rozrywał moje wnętrze. Nie wierzyłam w dzień, bo każdy był walką o przetrwanie, a ja nie miałam już sił walczyć o to, aby przestać czuć miłość."


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
REKLAMA

Zobacz także

JEDNA miłość - opinie o książce

Jest to ostatnia część trylogii. Książka piękna i bardzo wzruszająca. Wszystkie trzy części bardzo wciągają, że po przeczytaniu jednej od razu sięga się po kolejną.. Pokazuje, że każda chwila w życiu człowieka ma ogromną wartość i że nigdy się nie powtórzy oraz to że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz i kocha się drugą osobę bez żadnego powodu i uczymy się tego przez całe życie. 

Link do opinii

Cała seria była pełna absurdów, metalowe serca, czipy, dzięki którym w ciągu kilku dni można nauczyć się języka. Główna bohaterka też nie zawsze wzbudzała sympatię. Plusem książki było to, że bardzo szybko się ją czytało.

Link do opinii
Avatar użytkownika - katooola
katooola
Przeczytane:2019-02-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Niecierpliwie czekałam na tą trzecią część trylogii po "Jednej chwili" i "Jednym życiu". I się nie zawiodłam! Czytało się przyjemnie. Z początku Emi załamana utratą Matta, próbuje się pozbierać, z myślą o synku, dla którego musi przecież żyć. Z czasem rozdarta jest między wyborem, czy być z przyjacielem Adamem? Który o nią i o dziecko zadba, więdząc, że to nie jest miłość taka jaka była między nią a Mattem czy być samotną matką? Później następuje gwałtowny zwot akcji, jest motyw powracającego zmarłego zza grobu, który uwielbiam! Emi jest rozdarta między nimi oboma: czy wybrać Adama, który zapewnia jej stabilizację życiową a jest tylko przyjacielem czy wybrać Matta, którego kocha ale nie jest go pewna? Przyjemna literatura na niedzielny wieczorek, zakończyła się tak jak marzyłam!

Link do opinii
Inne książki autora
Czas na ciszę
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Czas na ciszę

Swoim głosem rozpalił serca tysięcy kobiet Oksana potrafi śpiewać tak, że jej głos przenika ludzkie dusze, rozpala serca, a z oczu wyciska łzy. Ale jej...

JEDNA chwila
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - JEDNA chwila

"Czy można być szczęśliwą w świecie, w którum wszystko, co się posiadało, było grą pozorów? Emilia postanawia zmienić swoje dotychczasowe...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy