Jesteś bez grosza na własne życzenie !

Jeśli chcesz, możesz stać się bogaty. Ale najpierw musisz przestać być bez grosza i zacząć iść do przodu!Wszyscy mówimy, że potrzebujemy stabilizacji, oszczędności i wolności finansowej. Jednak to, co robimy, często przeczy naszym słowom. Krok po kroku, Larry pomaga nam określić błędy w naszym postępowaniu, podpowiada jak je skorygować i w konsekwencji pozbyć się długów. Bez względu na to, czy twoim celem jest wyjście z długów, czy zaoszczędzenie pieniędzy na dom, książka ta, poprzez bezpośrednie i bezpardonowe, aczkolwiek mądre rady Larryego, pomoże ci je zrealizować. Pokaże ci nie tylko, jak zmienić nastawienie do życia, ale wskaże również praktyczne działania, które doprowadzą cię do celu. Jeśli jesteś kimś, kto marzy, żeby zostać bogatym, ale jakoś nie może tych marzeń zrealizować; jeśli chcesz odmienić swoje życie i wreszcie uzyskać wolność finansową; jeśli ugrzęzłeś w długach i nie możesz przestać funkcjonować w schemacie od pierwszego do pierwszego; jeśli wydajesz więcej niż zarabiasz i nie bardzo wiesz, jak to zmienić, to książka ta jest dla ciebie! LARRY WINGET

Informacje dodatkowe o Jesteś bez grosza na własne życzenie !:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788364190063

Kup książkę Jesteś bez grosza na własne życzenie !

Jesteś bez grosza na własne życzenie ! - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2017-01-23, Ocena: 2, Przeczytałam, Do sprzedania,
Cóż... Autor Ameryki nie odkrył stwierdzając, że skoro masz długi nie możesz za dużo wydać i aby spłacić owe długi- musisz zacząć oszczędzać. Ale nie będę się tak bardzo czepiać. Kiedyś czytałam już jedną pozycję tego autora (,, Ludzie to idioci, czyli jak rujnujemy swoje życie na własne życzenie") i ta pozycja mnie wręcz zachwyciła. Była napisana w genialny, pozytywny sposób. A z książką ,,Jesteś bez grosza na własne życzenie " jest wprost przeciwnie. Lektura mnie irytowała, oczywiste oczywistości były wręcz banalne i zastanawiam się, jak to się stało, że Larry Winget został milionerem dzięki pisaniu m.in. takich poradników. Nie wyniosłam z lektury tej pozycji absolutnie nic odkrywczego, czasem miałam wrażenie , że autor ,, gdzieś odpływa" i zaczyna pisać coś absolutnie nie adekwatnego do zaczętego tematu. Można przeczytać, ale lepiej poświęcić ten czas na jakąś inną, bardziej wartościową lekturę.

Książka Larry'ego Wingeta "Jesteś bez grosza na własne życzenie" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy pracują, a jednocześnie mają trudności z przeżyciem do pierwszego za zarobione pieniądze. Autor widzi dwie główne przyczyny takiego stanu rzeczy: albo za mało zarabiasz, albo za dużo wydajesz. Niby proste, a jednak nieoczywiste.

Książka ma podtytuł: "Jak przestać klepać biedę i zacząć lepiej żyć", który idealnie oddaje jej zawartość. Winget nie jest w stanie obiecać Ci, że zostaniesz multimilionerem, ale gwarantuje, że sposoby radzenia sobie z pieniędzmi, które opisuje w książce pomogą Ci lepiej żyć.

Autor poleca wiele sposobów działania w dołku finansowym. Jednym z nich jest samoograniczenie. Ważna jest także wytrwałość, ale przede wszystkim, aby osiągnąć sukces, trzeba sprecyzować swój życiowy cel.

Książka zdobyła moje uznanie, ze względu na to, że autor pisze prosto i dosadnie, daje wiele wskazówek do działań, które są niezbędne, by wyjść z finansowego krachu. Książka ma przejrzystą budowę. Bardzo konkretny autor i bardzo konkretne wskazówki.

W książce znajduje się dużo miejsca na czynienie notatek, które pomagają w określeniu swojej sytuacji i bogaceniu się.

Cenię Wingeta za to, że daje kopniaki, które mają wyrwać nas z leniwego letargu w miejsce głaskania po główce i mówienia, że wszystko będzie dobrze. Jeżeli skończysz działanie na przeczytaniu książki, to nie będzie! Autor podkreśla, że książka (teoria) ma być przyczynkiem do działania (praktyki). Zgadzam się z nim całym sercem.

Avatar użytkownika - ikapolka
ikapolka
Przeczytane:2018-12-28, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2018, Książki XXI wieku,
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć
Larry Winget0
Okładka ksiązki - Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć

Książka zawiera praktyczne wskazówki jak pokierować swoim życiem i osiągnąć pozytywne efekty. Autor chwilami może wydawać się zbyt szorstki w swoim...

Larry Winget 0
Okładka ksiązki - Twoje dzieci to twoja wina! Czyli jak wychować dzieci na odpowiedzialnych i samodzielnych dorosłych

Larry Winget powraca tym razem z przekazem dla rodziców. Co zrobić, aby nasze dzieci odniosły sukces, były odpowiedzialne za swoje finanse, dotrzymywały...