Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz 2017

Ufaj mi dzień po dniu. Dzięki temu będziesz żył blisko Mnie, wyczulony na Moją wolę.

Praktyczny i pomocny terminarz, zawierający najpiękniejsze myśli zaczerpnięte  bestsellerowych książek Sarah Young, dające inspiracje na każdy dzień roku. To wyjątkowe słowa Jezusa skierowane właśnie do ciebie. Kalendarz Jezus mówi do ciebie pozwoli na codzienne trwanie przy Jezusie, nieustanne prowadzenie z Nim dialogu i życie według Jego woli.

Książka Jezus mówi do ciebie była światowym fenomenem wydawniczym, który osiągnął nakład 12 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz może stać się twoim osobistym dziennikiem, zachęcającym do refleksji i modlitwy, dającym inspirację i zachętę do innego spojrzenia na nadchodzący dzień, spojrzenia oczami Jezusa.

Informacje dodatkowe o Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz 2017:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-09-15
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz 2017

Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz 2017 - opinie o książce

Sarah Young0
Okładka ksiązki - Jezus mówi do ciebie. Módl się i maluj!. Książka do kolorowania dla dorosłych. Doświadcz pokoju w Jego obecności

Doświadcz pokoju w obecności Jezusa, który zawsze jest z tobą! Wszystko zaczęło się od wielkiego bestsellera Jezus mówi do ciebie, a potem kolejne...

Jezus mówi do ciebie. Słowa dla młodych
Sarah Young0
Okładka ksiązki - Jezus mówi do ciebie. Słowa dla młodych

Najnowsza książka autorki bestsellera ,,Jezus mówi do ciebie"! Sarah Young przez wiele lat spisywała słowa, które wypowiadał do niej Jezus. Owocem...