u których proces rozwoju mowy przebiega z opóźnieniem. Program składa się z czterech części, których tematyka dotyczy kolejnych pór roku: jesieni, zimy, wiosny, lata.

Każda część, czyli pora roku, zawiera 12 scenariuszy, które mogą być realizowane jako cykl ćwiczeń systematycznie prowadzonych w czasie grupowych zajęć logopedycznych lub jako pojedyncze zabawy. Scenariusze mogą też być wykorzystywane do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem.

Informacje dodatkowe o Języczek-Podróżniczek i cztery pory roku. Jesień. Scenariusze grupowych zajęć logopedycznych dla dzieci cztero- i pięcioletnich:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-06-12
Kategoria: Poradniki

Tagi: bóg Psychologia popularna

Kup książkę Języczek-Podróżniczek i cztery pory roku. Jesień. Scenariusze grupowych zajęć logopedycznych dla dzieci cztero- i pięcioletnich

Języczek-Podróżniczek i cztery pory roku. Jesień. Scenariusze grupowych zajęć logopedycznych dla dzieci cztero- i pięcioletnich - opinie o książce

Aneta Muszyńska0
Okładka ksiązki - Logopedia. Przygody Języczka-Podróżniczka. Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci od 1. roku życia

Bajeczki o sympatycznym Języczku-Podróżniczku, z którym dziecko poznaje i odwiedza różne miejsca, mają na celu usprawnienie aparatu...

Aneta Muszyńska0
Okładka ksiązki - Języczek-Podróżniczek i cztery pory roku.Wiosna. Scenariusze grupowych zajęć logopedycznych dla dzieci cztero- i pięcioletnich

Program terapeutyczny ,,Języczek-Podróżniczek i cztery pory roku" skierowany jest do dzieci cztero- i pięcioletnich, u których proces rozwoju mowy przebiega...