Już jesteś martwa

Tytuł oryginału: Dead Woman Walking
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Małgorzata Stefaniuk
Dodał/a książkę: dayna15

Nowy przerażający thriller psychologiczny nagradzanej autorki kryminałów z Lacey Flint

„Sharon Bolton zmienia oblicze literatury kryminalnej”. Tess Gerritsen

Ona jedna przeżyła. Widziała twarz mordercy. A on widział jej twarz…
Tuż przed świtem wśród niedostępnych wzgórz Nortumbrii mężczyzna zabija kobietę. A potem pilota balonu wycieczkowego. Wszyscy pasażerowie są mimowolnymi świadkami morderstwa. Dwanaście osób ginie. Jedna przeżyła. Widziała twarz mordercy – a on widział jej twarz.
Samotna, przerażona kobieta ucieka.
Nikt jej nie pomoże, bo nie ufa nikomu.
Policja jej nie ochroni, bo nie zawiadomi policji.
Dlaczego?
Wiadomo, kim jest morderca, i dlaczego ją ściga. Lecz kim jest kobieta, która ucieka? I przed czym ucieka naprawdę?

„Ona zna twarz swego prześladowcy, my jednak nie znamy prawdy o niej. Znakomity thriller psychologiczny, którego intryga trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony”. Agnieszka Krawczyk, portal kryminalny Zbrodnicze Siostrzyczki

„W tym zwodniczym, hipnotyzującym thrillerze Sharon Bolton przechodzi samą siebie i bije swoje własne rekordy doskonałości”. „The Times”

„Raz jeszcze Sharon Bolton pokazuje, dlaczego jej powieści są bestsellerami: genialnie łączą nowoczesny mroczny thriller psychologiczny z bardziej tradycyjnym kryminałem”. „The Guardian”

SHARON BOLTON jest jedną z najbardziej znanych, lubianych i cenionych brytyjskich autorek psychologicznych kryminałów i thrillerów, tłumaczonych na 20 języków i wyróżnianych najważniejszymi międzynarodowymi nagrodami: CWA Gold Dagger, Barry Award, International Thriller Writers Best First Novel, francuską Prix du Polar.
W 2014 brytyjskie Stowarzyszenie Pisarzy Kryminałów przyznało jej nagrodę CWA Dagger in the Library za całokształt twórczości.

Kup książkę Już jesteś martwa

Opinie o książce - Już jesteś martwa

Avatar użytkownika - IzaaK
IzaaK
Przeczytane:2017-10-24, Przeczytałam, Mam, 2017,
Zagubieni
Sharon Bolton0
Okładka ksiązki - Zagubieni

Lacey Flint, bohaterka Ulubionych rzeczy, młoda policjantka z tajemniczą przeszłością, tropi seryjnego mordercę chłopców. Pomaga jej zagadkowy jedenastolatek...

Sacrifice
Sharon Bolton0
Okładka ksiązki - Sacrifice

„Inspirowana niesamowitym mitem, budząca dreszcz, hipnotyzująca powieść autorki, która zmienia oblicze literatury kryminalnej”. Tess Gerritsen Wyspy...