KAKEGURUI - SZAŁ HAZARDU: TOM 14

Zwycięstwo Yumeko Jabami i Mary Saotome w Wielkim Zgromadzeniu skłania Terano Totobami, grubą szychę z rodu Momobami, do osobistego wzięcia udziału w grze. Terano, zwykle odpowiedzialnej za regulowanie
równowagi wszystkich rodzin, bardzo trudno jest przełknąć ekscesy Kirari. Uważa, że rodzinie należy się szacunek, nawet jeśli jest od nas słabsza…
Oto kolejna odsłona gorącej historii o szkole pełnej pięknych hazardzistek!

Informacje dodatkowe o KAKEGURUI - SZAŁ HAZARDU: TOM 14:

KAKEGURUI - SZAŁ HAZARDU: TOM 14 - opinie o książce

Avatar użytkownika - PopKulturowyKoci
PopKulturowyKoci
Przeczytane:2022-05-31, Ocena: 5, Przeczytałem,

Niezwykła „Akademia”, niezwykli uczniowie i niezwykłe wybory do samorządu szkolnego. W tej historii nic nie może być nadmiernie „zwyczajne” i na każdym kroku można się spodziewać dawki szalonych pomysłów. W tomiku czternastym na czytelnika czekają kolejne wydarzenia związane ze wspomnianymi wyborami. W gronie faworytów do stołka przewodniczącego liczy się już zaledwie kilku uczniów. Każdy z nich to odmienny charakter i inna motywacja pchająca go do zdobycia tego stanowiska. Wszystkich ich łączy jednak jedno – są gotowi pokonać każdego przeciwnika, który stanie na ich drodze.

W tomiku 14-tym skupiamy się głównie na „grze” odbywającej się w specjalnym budynku. Miejscu, gdzie zebrało się kilku uczniów, aby zawalczyć o głosy. „Potyczka” oczywiście nie będzie należeć do tych łatwych i przyjemnych. Hazardowe „szaleństwo” wylewa się tu dosłownie z każdej strony, nie tylko przyciągając uwagę czytelnika, ale również serwując mu porcję „głębszych” treści. W „grze”, której jesteśmy tutaj świadkami liczy się bowiem nie tyle szczęście, ile przede wszystkim przebiegłość, analityczny umysł i brak jakikolwiek skrupułów. Każdy z nastolatków może być przeciwnikiem, którego należy się obawiać. Nawet jeśli zawiązywane są jakieś sojusze, to zawsze należy być gotowym na wszystko. Twórca kolejny raz zapewnia więc dawkę treści, która zaskakuje i trzyma w napięciu do samego końca. Prym wiedzie tutaj oczywiście Yumeko. Twórca zadbał jednak o to, aby historia nie skupiała się tylko i wyłącznie na niej. Mamy więc okazję

Cała recenzja na:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-01-25, Ocena: 4, Przeczytałem,

WALKA SIĘ NIE KOŃCZY

,,Kakeguri" niezmiennie fascynuje i porywa. To już czternasty tomik serii, a opowieść cały czas trzyma taki sam poziom. A że to poziom znakomity i wywołujący wiele napięcia i emocji, nie mogę zrobić nic innego, jak polecić ten tom, jak i cała serię Waszej uwadze.

Walka trwa. Co prawda Yumeko i Mary wygrały w Wielkim Zgromadzeniu, ale to wcale nie koniec. Teraz pora by na scenę wkroczyła Terano i wzięła udział w rozgrywce. Co z tego wszystkiego wyniknie? I czym się zakończy ta część szkolnej rywalizacji?

Avatar użytkownika - isil
isil