KAKEGURUI - SZAŁ HAZARDU: TOM 7

Kirari rozwiązała samorząd szkolny.
Wybory zdecydują, kto po niej obejmie stołek przewodniczącej. Wybory, jak wszystko w tej placówce, są przeprowadzane poprzez hazard.
W tym samym czasie w szkole pojawia się grupka nowych osób. W dodatku chyba są spokrewnione z Yumeko…
W siódmym tomie serii o pięknych hazardzistkach przyjdzie wam spojrzeć w otchłań.

Informacje dodatkowe o KAKEGURUI - SZAŁ HAZARDU: TOM 7:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-10-09, Ocena: 4, Przeczytałem,

SZAŁ WYBORCZEGO HAZARDU

„Kakegurui” to bezwzględnie najlepsza manga o hazardzie na rynku. A są jakieś inne, zapytacie? Przyznam, że nie mam pojęcia i… właściwie nic mnie to nie obchodzi. „Szał hazardu” bowiem to tak wyśmienita, porywająca i wciągająca rzecz, rzecz tak przepełniona przy tym emocjami i napięciem, że wszystko inne w tym temacie wydaje się być nieistotne. Ideał w końcu może być jeden, a ten tytuł jest idealny i nawet jeśli nie lubicie opowieści o grach, zakładach i tym podobnych kwestiach, moc „Kakegurui” jest tak wielka, że z miejsca zmienicie zdanie.

Po rozwiązaniu szkolnego samorządu nadchodzi czas na wybory! Oczywiście, jak wszystko, tak i one rozgrywają się na zasadzie gry hazardowej. Kto wygra, a kto okażę się przegranym? I kim są nowe osoby, które pojawiają się w szkole? Jednym słowem znów będzie się działo!