Karmienie piersią

Karmienie piersią jest tak samo naturalne jak sen, poruszanie się czy porozumiewanie. Przez wieki kobiety po prostu wiedziały jak to robić. Utrwalane przez lata błędne przekonania po prostu odbierały im ta pewność. Ta książka ta pewność przywraca.

Informacje dodatkowe o Karmienie piersią:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Karmienie piersią

Karmienie piersią - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2021-07-30, Ocena: 6, Przeczytałam, Parenting, 52 książki 2021, Miałam,

Dla mnie najlepsza książka w tej tematyce. Można by też rzec, że to najbardziej wartościowa pozycja jaką przeczytałam w tym roku. Zawiera porady pomogące mamom nie tylko utrzymać laktację, ale też dotyczą wszystkiego w tym temacie aż po rozszerzanie diety bobasa. Polecam ją każdej kobiecie, która jest w ciąży lub urodziła i zamierza karmić naturalnie piersią. A już szczególnie mamom wcześniaków i dzieci chorych, które nie mogą dostawiać od pierwszych dni dziecka do piersi. Pomaga obalać mity na temat małej ilości mleka, zwraca uwagę co może zaburzać i przeszkadzać w karmieniu piersią. Przeczytamy w niej także kto naprawdę nie może karmić w ten sposób.

Jesli masz problemy z laktacja sięgnij po nią koniecznie. Jeśli nie, też sięgnij, by nie popełnić pewnych błędów.