Każda magia jest dobra

Tom 3 cyklu Zapadlisko

W Cincinnati nie ma czarownicy twardszej, seksowniejszej czy bardziej pokręconej od łowczyni nagród Rachel Morgan, która dzięki zdecydowanym wysiłkom zmierzającym do postawienia przed sądem zbrodniczych stworów nocy już zdążyła narazić swoje życie miłosne i duszę na wielkie niebezpieczeństwo. Między wykonywaniem zleceń ma ręce pełne roboty: odpiera zaloty swojej pijącej krew wspólniczki, ukrywa przed współpracownikiem zabójczy sekret i opiera się rozpalonemu wampirzemu zalotnikowi. Rachel musi także zająć stanowisko w wojnie szalejącej w podziemiu miasta, ponieważ pomogła w aresztowaniu wampira, który był jego władcą - a także zawarła w tym celu układ z potężnym demonem, co mogłoby ją kosztować całą wieczność bólu, katuszy i upokorzeń.

Informacje dodatkowe o Każda magia jest dobra:

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2010-09-22
ISBN: 978-83-7480-181-2
Tytuł oryginału: Every Which Way But Dead
Tłumaczenie: Agnieszka Sylwanowicz

Kup książkę Każda magia jest dobra

Każda magia jest dobra - opinie o książce

Avatar użytkownika - Flusz
Flusz
Przeczytane:2017-07-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2017, Do kupienia kiedyś tam,
Trochę mnie przeraża to, że co książka to lepsza... Kiedyś w końcu musi nastąpić spadek i obawiam się, że wtedy może ucierpieć na tym mój zachwyt nad całym cyklem. Po pierwszych dwóch częściach nie sądziłam, że może być lepiej, a tu jednak się okazało, że może. I to bez problemu. Często czytając fantastykę zastanawiam się, kto od kogo czerpał i kto na kim się inspirował. Czytając tę serię, mam wrażenie, że wszyscy swoją inspirację czerpali właśnie od pani Harrison. W tej serii pojawia się tak dużo kwestii, które znam z innych książek, ale tylko tutaj wydają się 'nie wymuszone'. Wiem, że to generalizowanie z mojej strony, ale nic nie poradzę na swoje odczucia ;) "Każda magia jest dobra" jest rewelacyjna pod każdym względem. I nowych postaci powoli wprowadzanych do serii, i rozwiązania niektórych wątków poruszonych w poprzednich częściach, a nawet życia osobistego Rachel ;) Chociaż wiem, że ten stan nie potrwa pewnie zbyt długo (mam swoje podejrzenia z kim główna bohaterka wyląduje 'na stałe'), ale nie zmienia to faktu, że taki stan rzeczy póki co mi się podoba. No i wisienka na torcie - wątek z demonami.... Strasznie jestem ciekawa, jak to wszystko się potoczy!
Avatar użytkownika - Cassidy95
Przeczytane:2011-10-08, Przeczytałam,
Nadejście aniołów mroku
Harrison Kim0
Okładka ksiązki - Nadejście aniołów mroku

Anioły ciemności i światła od wieków walczą o ludzi. Nieważne, który zwycięży, i tak oznacza to śmierć - ciała albo duszy. Ale Madison Avery, strażniczka...