Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić!

Tom 26 cyklu Kicia Kocia

Kolejnym tom ulubionej serii przedszkolaków. Kicia Kocia bawi się w parku z przyjaciółmi - Adelką, Packiem i Juliankiem, a także z nowym kolegą Marcysiem. Marcyś proponuje zabawę w porywanie księżniczek, która ani Kici Koci, ani Adelce w ogóle się nie podoba. Trzeba wytłumaczyć Marcysiowi, że dobra zabawa to taka, która podoba się wszystkim.

Informacje dodatkowe o Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić!:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2018-05-15

Kup książkę Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić!

Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić! - opinie o książce

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2023-12-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Kicia Kocia bawi się z przyjaciółmi na placu zabaw. Nowy kolega wymyśla jednak zabawę, która nie podoba się dziewczynce. Kicia Kocia uświadamia koledze, że fajna zabawa to taka, w którą chcą się bawić wszyscy. Książka uczy dzieci, że nie zawsze trzeba zgadzać się na zabawy, które proponują inni.

Kicia Kocia i Adelka nie chcą się bawić w zabawę zaproponowaną przez chłopców. Wreszcie wszyscy bawią się zgodnie. Jedna ze słabszych części serii.

Tym razem Kicia Kocia uczy asertywności. Razem z przyjaciółmi przychodzi się pobawić. Chłopcy proponują zabawę, która nie podoba się dziewczynkom. W rewanżu dziewczynki chcą się bawić w to, co im się podoba, niekoniecznie chłopcom. Dzieci jednak dogadują się i dochodzą do porozumienia. Obrazki pomagają maluchom zrozumieć, że nie zawsze trzeba się na wszystko zgadzać, jeśli nie chcemy.

Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2019-02-13, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Kicia Kocia umawia się z przyjaciółmi w parku. Dziewczynce nie podobają się zabawy wymyślone przez chłopców, więc proponuje gry, które zadowolą wszystkie dzieci. Książeczka pokazuje dzieciom, że warto bawić się razem w to, co lubią wszyscy, np. w zgadywanki. Książeczka chyba najsłabsza z całej serii, jaką miałam okazję czytać, ale pomimo tego pozostaję wierna całej serii.

Kicia Kocia jest chora
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia jest chora

Kicia Kocia obudziła się bardzo smutna. Wszystko ja bolało, nic jej nie cieszyło. Przeczytaj, jak Kicia Kocia poradziła sobie z chorobą....

Kicia Kocia w przedszkolu
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia w przedszkolu

Kicia Kocia jak co dzień idzie do przedszkola. Tam spotyka przyjaciół,  wspólnie spędzają czas robiąc dużo ciekawych rzeczy. Dzięki Kici Koci dzieci dowiadują...