Kiedyś po ciebie wrócę

Roksana wraca do rodzinnego miasteczka po rocznej nieobecności. Ma jasny cel – musi się dowiedzieć, co spotkało Anię, która pewnej nocy jakby rozpłynęła się w powietrzu. Znajdzie tego, kto od samego początku kłamie. Zrobi to, chociaż w sieci przemilczeń i tajemnic niełatwo odnaleźć ścieżkę prowadzącą do prawdy…
Bartek oddałby wszystko, żeby pomóc Roksanie odnaleźć zaginioną siostrę. Jest jej najwierniejszym przyjacielem od lat, od dawna też ma nadzieję, że dziewczyna poczuje do niego coś więcej. Gdy zaczyna między nimi iskrzyć, Roksana w końcu czuje, że żyje, i na chwilę zapomina o tragedii, która zniszczyła jej rodzinę.

Czy jednak wybaczy mu, kiedy dowie się, co chłopak przed nią ukrywał? Czy można pokochać kogoś, kto ma tak wielką tajemnicę?

Informacje dodatkowe o Kiedyś po ciebie wrócę:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2019-06-17
ISBN: 978-83-240-5655-2
Tytuł oryginału: polski

Kup książkę Kiedyś po ciebie wrócę

Kiedyś po ciebie wrócę - opinie o książce

Avatar użytkownika - mundurowa_czyta_
mundurowa_czyta_
Przeczytane:2021-03-05, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Roksana po roku nieobecności w domu, postanawia wrócić. Dziewczyna za wszelką cenę chce się dowiedzieć co się stało z jej siostra, która wyszła z domu i już nie wróciła.

Wspiera ją w tym jej najlepszy przyjaciel Bartek. Między nimi zaczyna rodzić się większe uczucie.

Dziewczyna ma duże poczucie winy, że zostawiła samych rodziców w tym ciężkim czasie. Próbuje im to wynagrodzić.
Zabiera mamę na spotkania ITAKI, gdzie Roksana wpada na pewien trop.

Co przyniosą poszukiwania na własną rękę?
Jakie będą tego konsekwencje?
Czy wszystkie kłamstwa nie zniszczą relacji między Roksana a Bartkiem?

Sięgnęłam po tą książkę nie wiedząc o czym będzie. Szczerze? Zaskoczyłam się mega. Jest naprawdę dobra. Choć w pewnym momencie się domyślałam pewnych rzeczy to i tak trzymała w napięciu do ostatnich stron.
Pokazuje nam, że prawdziwa miłość jest wstanie przetrwać wszystko.
Upór w działaniach pozwala nam osiągnąć to co zaplanowaliśmy.
Możemy również zobaczyć jak strata bliskiej nam osoby wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie.

Nawet całkiem przyjemnie się czytało. Co prawda sądziłam, że fabuła jest o czymś całkiem innym, ale nie było źle. Myślałam, że to zwykła oczyczajówka. Jednak nie było nią tak do końca. Trochę to thriller, kryminał a trochę romans. Z niecierpliwością czekałam na rozwiazanie zagadki i weszelakiej maści tajemnic. Co prawda nie zawsze bohaterka była racjonalna, te liczne bluzgi też można było sobie darować, ale cześć kryminalna ciekawa i zdziwiło mnie zakończenie.

Jak oddech
Agata Czykierda-Grabowska0
Okładka ksiązki - Jak oddech

Jak oddech, wyczekiwana kontynuacja bestsellerowej powieści Jak powietrze to historia o gorącym uczuciu, które rodzi się w najmniej spodziewanym przez...

Pod skórą
Agata Czykierda-Grabowska0
Okładka ksiązki - Pod skórą

Oskar wraca do domu po kilku latach nieobecności. Remont rodzinnego domu łączy z pracą w lokalnym klubie. To właśnie tam jego wzrok przykuwa dziewczyna...