Kłamca 3 Ochłap sztandaru. Audiobook

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2011-10-26
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788375748383
Czas trwania:6 h 49 min.
Czyta: Andrzej Hausner

Ocena: 0 (0 głosów)

Gdy Lucyfer daje swym zastępom sygnał do rozpoczęcia Apokalipsy, anioły mają na to prostą szpiegowską receptę – załatwić Antychrysta. To nic, że kwili jeszcze w swym dziecinnym łóżeczku. Przykład starego dobrego króla Heroda nie odszedł przecież w zapomnienie – historia wciąż jest najlepszą nauczycielką życia.

Dla Lokiego – pierwszego cyngla skrzydlatych, taka misja to małe piwo. Ot, drobna robótka przed zaległym urlopem. Tyle że przez te podstępne elfy Antychryst zniknął, a w łóżeczku leży pokraczny odmieniec.

Urlop szlag trafił, i to gdy Czterej Jeźdźcy Apokalipsy właśnie ruszają... Niosą WOJNĘ aniołów i demonów, w której giną... jak zwykle niewinni. ZARAZA ogarnia Paryż, w Ameryce szaleje GŁÓD.

ŚMIERĆ czyha na każdym kroku, a komórka Kłamcy tym razem nie odpowiada Trzecia część „Kłamcy” Jakuba Ćwieka także dostępna w wersji audio.

Nagranie to kolejna odsłona pojedynku między aniołami i demonami, w którym nie wszystko jest tak, jak by się wydawało, bo szybka wychodzi na jaw, że pierwsze deklaracje obu stron nie są już aktualne. Wrogość szybko przeradza się w otwarty konflikt i nie ma już mowy o mediacjach. Kłamca musi odłożyć urlopowe plany i zająć się tym, co do tej pory tak dobrze mu wychodziło.

Posłuchajcie „Ochłapu sztandaru” - jeśli polubiliście przygody Lokiego w poprzednich tomach cyklu, nie rozczarujecie się i tym razem. To wartka akcja i znakomity, charakterystyczny dla autora humor. Słuchacze udadzą się wraz z bohaterami w kilka niespodziewanych miejsc i przeżyją przygody, których nikt się nie spodziewa. Spotkamy Jeźdźców Apokalipsy i Antychrysta, który jak na razie jest słodkim niemowlęciem.

Kup książkę Kłamca 3 Ochłap sztandaru. Audiobook

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Kłamca 3 Ochłap sztandaru. Audiobook

Inne książki autora
Ofensywa Szulerów
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Ofensywa Szulerów

Wojna to nie tylko krew, pot i łzy. To także, a może przede wszystkim, kłamstwa, oszustwa i manipulacje... Pewnego dnia w jednym z kairskich hoteli spotyka...

Grimm City. Wilk!
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Grimm City. Wilk!

Przyznaj, spodziewasz się baśni "Miasto Grimm" – ponura, spowita obłokami tłustej czerni metropolia to miejsce, gdzie o sprawiedliwość równie trudno...

Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Pokaż wszystkie recenzje