Kobieta, która ukradła moje życie

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2016-10-19

Poruszająca i zarazem zabawna opowieść o roli przypadku i przeznaczeniu!

,,Żadna z moich książkowych list nie byłaby kompletna bez powieści Marian Keyes.

Marian jest jedną z najbardziej ludzkich i zabawnych współczesnych pisarek".   Jojo Moyes

Pewnego dnia mieszkanka Dublina Stella Sweendey, mężatka i matka, stojąc w korku, wyświadcza komuś uprzejmość. Niestety, jej dobry uczynek powoduje potężną kraksę, która zmienia życie Stelli.

Spotyka bowiem mężczyznę, który natychmiast prosi ją o numer telefonu (co prawda  ze względu na ubezpieczenie). No i dobrze. I tak nie wzbudza on w niej wielkiej sympatii (jej samochód nie miał szansy w starciu z jego range roverem).

To spotkanie diametralnie zmieni życie Stelli, da początek wydarzeniom, które ze zwyczajnej kobiety zmienią ją w wielką gwiazdę, a do tego rozerwą na kawałki jej życie rodzinne.

Czy przyczyną tego wszystkiego jest nierozważna uprzejmość? Znajomość z panem Range Roverem to przeznaczenie czy karma? Powinna się cieszyć czy przeklinać tę chwilę?

Opinie o książce - Kobieta, która ukradła moje życie

Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2018-08-15, Ocena: 6, Przeczytałam,

Od niej nie da się oderwać. Świetna. Jedna z lepszych pozycji, które przeczytałam. Zapamiętam ją.

Najjaśniejsza gwiazda na niebie
Marian Keyes0
Okładka ksiązki - Najjaśniejsza gwiazda na niebie

Witajcie na Star Street 66… Mieszkanie na samej górze zajmuje Katie, piastująca kierownicze stanowisko w branży muzycznej. Całymi dniami...

Tajemnica Mercy Close
Marian Keyes0
Okładka ksiązki - Tajemnica Mercy Close

,,Nie straciła nic ze swego ciepła, życiowej mądrości i poczucia humoru, za które jest tak kochana". Daily Mail Najmłodsza i najbardziej niepokorna...

Wizna
Jacek Komuda