Kobieta w mroku

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2019-10-23
Tytuł oryginału: The Woman in the Dark

Przyprawiający o dreszcze thriller psychologiczny o rozpadzie rodziny i sekretach, które wciąż nas nawiedzają.

Sarah ma za sobą epizod, którego w ogóle nie pamięta - po śmierci matki przedawkowała tabletki nasenne. Rodzina i przyjaciele są pewni, że zamierzała targnąć się na swoje życie. Mąż proponuje jej specyficzną terapię - nadmorski dom w Walii, w którym się wychowywał, właśnie wystawiono na sprzedaż za bezcen. Przeprowadzka z pewnością dobrze by zrobiła i Sarze, i dzieciom.

W ofercie jest jednak pewien haczyk - piętnaście lat temu fotografia domu nie schodziła z okładek gazet. W jego murach brutalnie zamordowano całą rodzinę. Patrick wierzy jednak, że uda się przywrócić domowi dawną świetność, choć skromne fundusze ledwo wystarczą im na pokrycie podstawowych kosztów.

Wkrótce nowi sąsiedzi zaczynają sugerować, że dom jest nawiedzony, a na progu willi pojawiają się osobliwe ,,podarunki". Na domiar złego morderca sprzed lat właśnie wychodzi na wolność. Sarah nie może się pozbyć wrażenia, że ktoś ją obserwuje, a historie Patricka o szczęśliwym dzieciństwie powoli tracą spójność.

Czy kobiecie uda się odkryć sekret domu, zanim rozpadnie się kolejna rodzina?

,,Przekonujący portret skrywanych latami napięć". Daily Mail

,,Mocna opowieść o oszustwie, zdradzie i stracie". The Sun

Tagi: Thrillery psychologiczne

Kup książkę Kobieta w mroku

Opinie o książce - Kobieta w mroku

Świetny thirler.  Cały czas trzyma w napięciu.  Mocno wciąga, nie pozwala odejść na krok, bo powoduje że trzeba czytać dalej. Dowiedzieć się jakie losy będą rodziny Sarah i Patricka. Co się stanie kiedy przeprowadzą się do rodzinnego domu męża.  I tak na prawdę kim on jest. Książka pochłania czytelnika,  żeby odnalazł odpowiedzi na te pytania. A są szokujące. Gorąco polecam

Avatar użytkownika - Psotka88
Psotka88