Kobieta w związku z naturą

Pamiętam moment z dzieciństwa, kiedy w upalne lato stałam pomiędzy połoninami i obserwowałam rój pszczół, które budowały gniazdo wokół gałęzi starej lipy. Usłyszałam szept – jeśli chcesz skosztować miód, wykonaj spokojny gest, a będzie ci ofiarowany. Nie walcz z rojem pszczół i nie bój się go. Tylko zachowując ciszę i spokój w przestrzeni serca, możesz zlizywać miód ofiarowany tobie. Nic tak nie smakuje w życiu, jak samodzielnie zebrany nektar. Kosztuj sytuacji w drodze do przeznaczenia i zauważaj szczegóły. W nich ukryty jest złoty nektar.

Ta książka jest magiczna, tak samo jak jej autorka. Ania jest czystym pięknem, a każde jej słowo budzi wieczne piękno ukryte w każdej kobiecie. Wrażliwość, magia, mistycyzm muszą być w nas na nowo przebudzone, aby promieniowały własnym blaskiem. Ta książka właśnie to czyni. Z pewnością stanie się dla ciebie przewodnikiem i czułym przyjacielem na drodze do odkrycia samej siebie… Z miłością – Agnieszka Maciąg

Informacje dodatkowe o Kobieta w związku z naturą:

Wydawnictwo: Papierowy Motyl
Data wydania: 2018-07-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-658-1611-5

Kup książkę Kobieta w związku z naturą

Kobieta w związku z naturą - opinie o książce

Lektura, która daje do myślenia. Zmusza do zatrzymania się na chwilę, do przemyśleń nad sobą, nad tym czego naprawdę potrzebuję. Etapy życia kobiety podzielone na miesiące. Wskazówki, które pozwalają cieszyć się każdą przemianą, każdą porą roku. Miłość do siebie, akceptacja, siła z własnego wnętrza. To magiczna książka, którą przyjemnie jest się delektować.