Kocha, lubi, szanuje czyli jeszcze o uczuciach

Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim - ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet wypędzi duchy! ,,Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach" to zbiór zabawnych opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy. Na końcu każdej historii znajdują się: opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci.

Dzięki tej książce żadne uczucia nie będą Wam już straszne!

Informacje dodatkowe o Kocha, lubi, szanuje czyli jeszcze o uczuciach:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2015-01-21

Kup książkę Kocha, lubi, szanuje czyli jeszcze o uczuciach

Kocha, lubi, szanuje czyli jeszcze o uczuciach - opinie o książce

Książka opowiada o perypetiach przedszkolaków.Mają one w przedszkolu lekcje o uczuciach każda lekcja jest inna.Jedna opowiada o miłości inna o strach a jeszcze inna o nienawiści .Książka bardzo mi się podobała bo była pełna humoru.
Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-07-23, Ocena: 4, Przeczytałem,

PORADZIĆ SOBIE Z UCZUCIAMI

Grzegorza Kasdepke chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Od przygód detektywa Pozytywki, po mity greckie dla dzieci, jego twórczość jest znana nie tylko najmłodszym, a przy okazji także ceniona. Teraz na rynku pojawiło się wznowienie jego klasycznego dzieła o uczuciach, czyli książeczka „Kocha, lubi, szanuje”, która w zabawny sposób opowiada dzieciom o psychologicznych zagadnieniach, tak ważnych w naszym życiu.

Witajcie w przedszkolu, gdzie dziećmi opiekuje się pani Miłka. W przedszkolu, jak w każdym innym miejscu, zawsze aż kipi od emocji. Ale pani Miłka potrafi się nimi zająć. I to do tego stopnia, że nawet duchy nie mają z nią szans! Gotowi poznać, jak radzi sobie z uczuciami dzieci, które ma pod swoją opieką i co może nam poradzić?

Rok z Kubą i Bubą
Grzegorz Kasdepke0
Okładka ksiązki - Rok z Kubą i Bubą

Kto już zna niesforne bliźniaki stworzone przez bajkopisarza Grzegorza Kasdepke, ten wie, że żartów, awantur i wspólnych chwil z tym dwojgiem...

Wielka księga detektywa Pozytywki
Grzegorz Kasdepke0
Okładka ksiązki - Wielka księga detektywa Pozytywki

Wielka księga detektywa Pozytywki składa się z trzech wcześniej wydanych tytułów: Detektyw Pozytywka, Nowe kłopoty detektywa Pozytywki oraz Pamiątki detektywa...