reklama

Kocham cię całym sercem

Mała Misia trochę psoci i nie zawsze wszystko wychodzi jej tak, jak sobie zaplanowała. Jej mama kocha ją jednak całym sercem, niezależnie od wszystkiego. Urocza, wzruszająca i podnosząca na duchu opowieść o sile rodzicielskiej miłości.

Informacje dodatkowe o Kocham cię całym sercem:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2022-02-09
ISBN: 9788328092037

Kup książkę Kocham cię całym sercem

Kocham cię całym sercem - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanamatka_z
zaczytanamatka_z
Przeczytane:2022-03-13,

Dzisiaj do snu utuli nas wspaniała nowość od wydawnictwa Wilga, a mowa tutaj o książęce pt."Kocham Cię całym sercem".Jest to kolejna przepięknie ilustrowana propozycja czytelnicza w formie "picture books" dla mniejszych odbiorców, ale i nie tylko bo i my rodzice mamy możliwość zachwycać się każdym detalem, a gwarantuje, że takich tutaj nie brakuje.Uwierzcie!
Jako matka Gabrysiek, która przeczytała już tą powieść kilkakrotnie, mogę rzec śmiało, że nada się nawet dla dzieci od wieku 2+ chociaż dziewczyny mają skończone 3+
~W tej przepiękne wydanej opowieści poznajemy małą, Misie, niedźwiadkę i jej mamusię.Ta malutka rezolutna, ciekawa świata dziewczynka, podczas zabaw i codziennych perypetii, wpada w nie lada kłopoty przez co momentami jest jej smutno...i w ten na ratunek zjawia się jej mamusia, która kocha ją niezależnie od wszystkiego bezgraniczną i bezwarunkową miłością.
I tak pewnego dnia, kiedy Misia przez nieuwagę niszczy ulubiony kwiatek mamusi, a tym samym wpada w wir nieustających tarapatów...jej mama kocha ją niezależnie od wszystkiego wielką miłością, matki do dziecka.
"Połóż łapkę na moim sercu, to poczujesz rytm mojej miłości.On nigdy nie przestanie grać"
~"KOCHAM CIĘ CAŁYM SERCEM" to urocza, kolorowa i prześlicznie wydana książeczka dla naszych dzieci, która ukazując różne sytuacje z życia Misi, uświadamia nas, że zwykła codzienność ma ogromny wpływ na budowanie relacji rodzica z dzieckiem.I tak właśnie z pozoru nic nieznaczące błahostki mają duże oddziaływanie emocjonalne na naszych milusińskich pozostając w ich wspomnieniach i sercu na bardzo długo.
Będąc już dawno po lekturze myślę, że to niezwykła pozycja edukacyjna, która za pomocą kolorowych ilustracji, małej ilości tekstu, pomoże zrozumieć, uspokoić emocje (złość, gniew) towarzyszące w różnych sytuacjach życia codziennego, bo w końcu nikt z nas nawet dorosłych nie jest idealny. Dlatego ważne jest, aby mówić i przypominać naszym dzieciom, że niezależne od sytuacji kochamy je całym sercem i mogą zawsze na nas liczyć!
Ja jestem zachwycona. Gorąco polecam J.K 🙏Kupujcie!

Miłość rodzica do dziecka jest niesamowita, kochamy swoją pociechę już od pierwszej chwili, kiedy tylko dowiemy się, że pojawi się na świecie i nic nie jest w stanie sprawić, że to uczucie zgaśnie lub się osłabi.
Kocham cię całym sercem to piękna historia o tym, jak miłość mamy sprawia, że dziecko w siebie wierzy i dzięki temu samemu pokonuje przeszkody. Kiedy tylko Misi coś się nie udaje, wsłuchuje się w swoje serduszko, które bije w tym samym rytmie co jej mamy i to dodaje jej siły do działania. Dopełnieniem tej cudownej historii jest grafika, która zachwyca już od pierwszej strony, w książkach dla dzieci obrazki są bardzo ważne, bo to one tworzą opowieść.
Przy czytaniu tej książki ciężko nie uronić chociaż jednej łzy wzruszenia, ponieważ relacja mamy ze swoimi dziećmi to największe szczęście, jakie może nas spotkać w życiu. Zawsze kieruję się wartością, że to, co od siebie damy to do nas wróci, nie możemy oczekiwać na starość od dziecka wdzięczności i pomocy, jeżeli przez całe dzieciństwo rozstawialiśmy je po kątach i ciągle strofowaliśmy, także już dziś warto zastanowić się nad tym, jakie słowa padają z naszych ust. Ta historia pięknie pokazuje, że ta sentencja działa, bo kiedy Misi coś się nie udało, to mama ją pocieszyła i kiedy przypadkiem coś nie udało się mamie, to Misia przejęła jej role i powiedziała, że nic się nie stało, to był cudowny moment i tak właśnie ja chce wychować swoje dzieci.
Ta opowieść pięknie pokazuje, jak miłość i cierpliwość, którą okazujemy naszym pociechom, sprawia, że bardziej w siebie wierzą, są wytrwałe w tym, co robią i również wyrozumiałe dla innych. Miłość, szacunek i wsparcie są bardzo ważne zarówno jeżeli chodzi o dzieci, ale też o dorosłych także starajmy się zawsze traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Mała misia nie potrafi usiedzieć na miejscu, przez co nieraz wpada w kłopoty. Jednak niezależnie od tego, co się dzieje, zawsze może liczyć na wsparcie mamy, nawet kiedy złamie jej słonecznik. To wspaniała historia, która pokazuje wielką i bezwarunkową miłość mamy do swojej córeczki.

Wizualnie książka jest cudowna. Znajdziemy w niej duże ilustracje, kolorowe ilustracje, a na nich trochę tekstu napisanego różną czcionką. To zdecydowanie przyciąga wzrok i zachęca do sięgania po nią.

Okładka jest twarda i solidna. Dzięki niej książka posłuży dłuży czas.

„Kocham Cię całym sercem” to cudowna, piękna historia o rodzicielskiej miłości. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Czy to już święta?
Jane Chapman0
Okładka ksiązki - Czy to już święta?

Mały Miś wprost nie może doczekać się świąt i ciągle dopytuje dużego Misia, kiedy w końcu nadejdą. Ale zanim przyjdą święta jest jeszcze mnóstwo...

Żegnaj, niedźwiadku
Jane Chapman0
Okładka ksiązki - Żegnaj, niedźwiadku

Kiedy niedźwiadek umiera, zostawia po sobie ogromną pustkę. Przez długi czas jego dwaj najlepsi przyjaciele, bóbr i kret, ogromnie za nim tęsknią i...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska