Kocham Polskę Legendy

Pięknie ilustrowana książka z serii ,,Kocham Polskę" wprowadza dzieci w świat naszych narodowych legend - czyli barwnych i przygodowych historii, z których możemy wyciągnąć wartościowe oraz pouczające treści. W połączeniu z uroczymi ilustracjami i kolorową edycją rozpalą wyobraźnię najmłodszych oraz z zachęcą ich do czytania i słuchania.

Legendy - opowieści najpierw przekazywane ustnie z czasem spisane są odzwierciedleniem najbardziej pierwotnych wyobrażeń o świecie naszych przodków. Takie opowieści wspaniale ukazują jak kształtował się nasz kraj i jak kształtowała się polska świadomość narodowość.

Bestsellerowa kolekcja Kocham Polskę to seria książek, w której autorzy starają się Czytelnikom przybliżać nasz piękny kraj. Tematyka poszczególnych książek jest zróżnicowana, dlatego pozwala by poznać Polskę z wielu stron. W serii znajdziemy książki, w których prezentowana jest historia naszego kraju, pojawiają się tytuły przedstawiające najbardziej znanych rodaków, najważniejsze wydarzenia oraz takie, z których dowiemy się wiele o polskiej przyrodzie czy miejscach, które w naszym kraju warto odwiedzić.

Informacje dodatkowe o Kocham Polskę Legendy:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2020-10-15

Tagi: Fabularyzowane mity i legendy bóg

Kup książkę Kocham Polskę Legendy

Kocham Polskę Legendy - opinie o książce

Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie
Joanna Szarkowa0
Okładka ksiązki - Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie

Fascynująca opowieść o żołnierzach antykomunistycznego podziemia niepodległościowego, stawiających opór wobec sowietyzacji Polski i podporządkowania jej...