Kodowanki na cztery pory roku. Część 2

,,Kodowanki na cztery pory roku. Część 2" to zestaw zadań przydatnych podczas zajęć wyrównawczych z matematyki i rewalidacji indywidualnej. Ćwiczenia sprawdzą się też jako wprowadzenie do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

Uczeń ma za zadanie pokolorować pola i narysować kształty na układzie współrzędnych zgodnie z dołączonym kodem.

Kodowanki kształtują:

- koncentrację

- pamięć wzrokową

- logiczne myślenie

- motorykę małą.

Dodatkowo praca z układem współrzędnych i linijką przygotowuje dzieci do nabywania umiejętności matematycznych i informatycznych. Tematyka czterech pór roku doskonale wplata się w całoroczny program zajęć i stanowi punkt wyjścia do rozmowy oraz poszerzania wiedzy o otaczającym świecie.

POLECAMY również I część - ,,Kodowanki na cztery pory roku".

Informacje dodatkowe o Kodowanki na cztery pory roku. Część 2:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2022-04-20
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Kodowanki na cztery pory roku. Część 2

Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7-8
Agnieszka Kozak0
Okładka ksiązki - Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7-8

Prezentowany zestaw ćwiczeń dedykowany jest uczniom klas VII i VIII szkoły podstawowej, w szczególności młodzieży z niepełnosprawnościami oraz z trudnościami...

Agnieszka Kozak0
Okładka ksiązki - Rzuć okiem na litery: A, O, U, Ó, E, I, Y. Ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową na materiale literowym,

Materiał przedstawiony w niniejszej publikacji przeznaczony jest do pracy z dziećmi z trudnościami w nauce liter. Dedykowany jest między innymi młodszym...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;