Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2020-01-15
ISBN: 978-83-8177-267-9

KURS 100 DNI ŻYCIOWEJ PRZEMIANY

Życie zależy od tego jakie podejmujesz decyzje.

To jakie podejmujesz decyzje zależy od tego jak postrzegasz siebie, życie i świat.

To jak postrzegasz siebie, życie i świat zależy od twoich podświadomych przekonań.

Podświadome przekonania to twój wewnętrzny program wgrany w dzieciństwie.

To twoje życiowe kody.

Jeśli wierzysz podświadomie w to, że nie można cię kochać, że nie masz prawa do szczęścia i jesteś gorszy, twoja życiowa droga będzie wiernym odbiciem tych przekonań.

Jeśli chcesz wreszcie stanąć na nogi i uwierzyć w siebie, ta książka jest dla ciebie.

To jest praktyczny kurs życiowej przemiany, który pomaga zmienić podświadomy życiowy program i wgrać w jego miejsce nowe kody. Poprzez codzienne ćwiczenia rozwiniesz wiarę we własne siły, odzyskasz emocjonalną wolność, poprawisz relacje z innymi ludźmi, zbudujesz poczucie własnej wartości, staniesz na własne nogi i wreszcie rozpoczniesz nowe życie!

Książka poprowadzi cię przez sto dni życiowej przemiany.

Wyrusz w tę podróż razem ze mną!

Tagi: poradniki

Opinie o książce - Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)

Avatar użytkownika - hania91
hania91
Przeczytane:2021-04-11, Ocena: 5, Przeczytałam,

Kup książkę Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)

Blondynka na językach. Francuski
Beata Pawlikowska; 0
Okładka ksiązki - Blondynka na językach. Francuski

To nie jest zwykły podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero...

Księga dobrych myśli
Beata Pawlikowska; 0
Okładka ksiązki - Księga dobrych myśli

Niech to będzie najlepszy rok twojego życia! 365 dni i 365 pozytywnych tekstów, które pomogą ci spojrzeć na świat, ludzi i siebie samego...

Kudłata
Hwang Sun-mi