Kolekcja Obrazy Grozy. Koralina.

Komiks na podstawie bestsellerowej powieści Neila Gaimana pt.: Koralina. Opracowaniem scenariusza i rysunkami zajął się mistrz komiksu amerykańskiego, P. Craig Russell, znany polskiemu czytelnikowi z komiksowej adaptacji opowiadania Gaimana pt.: Morderstwa i tajemnice. Wybitną twórczość Russella możemy podziwiać także w albumie pt.: Pierścień Nibelunga wydanym w kolekcji Mistrzowie Komiksu. Dzień po przeprowadzce Koralina wyruszyła na wyprawę badawczą po nowym domu i jego okolicy. Natrafiła nie tylko na nieużywaną studnię, stary kort tenisowy i zaniedbany park. We własnym mieszkaniu natknęła się na nieużywane, zapomniane przez wszystkich drzwi... Kiedy zdecydowała się przez nie przejść, znalazła się w domu dziwnie przypominającym jej własny. Na początku wszystko wyglądało wspaniale: smaczniejsze jedzenie, skrzynia pełna niezwykłych zabawek i nowi rodzice, zawsze mający dla niej czas. Nowa matka poprosiła ją, aby została z nimi. Na zawsze...Tylko z pozoru Koralina to opowieść dla dzieci. Nasycenie grozą oraz uniwersalne treści czynią z niej historię dla czytelnika w każdym wieku.

Informacje dodatkowe o Kolekcja Obrazy Grozy. Koralina.:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2009-02-11
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Kolekcja Obrazy Grozy. Koralina.

Kolekcja Obrazy Grozy. Koralina. - opinie o książce

Avatar użytkownika - lavenda