Kolorowy potwór. Doktor od emocji

Kolorowy potwór jest teraz lekarzem! Pomaga poradzić sobie z emocjami, które są tak wielkie, że aż boli od nich brzuch. Ma w swoim gabinecie specjalny zestaw do regulacji emocjonalnej, dzięki któremu można poznać i oswoić emocje, a także uporać się z tymi trudnymi.

Książka zawiera także treści kierowane do rodziców i nauczycieli.

Anna Llenas jest autorką i ilustratorką książek, które poruszają serce. Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako graficzka w dużych agencjach reklamowych. Zdobyła wykształcenie w zakresie arteterapii i dziś, oprócz pisania historii o emocjach, prowadzi kursy i warsztaty, towarzysząc ludziom w ich procesie rozwoju osobistego. Seria książek o kolorowym potworze jest znana na całym świecie i pomaga dzieciom i dorosłym w identyfikowaniu i zrozumieniu własnych emocji.

Informacje dodatkowe o Kolorowy potwór. Doktor od emocji:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2023-08-23
Tytuł oryginału: El monstruo de colores. Doctor de emociones

Tagi: Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Kolorowy potwór. Doktor od emocji

Kolorowy potwór. Doktor od emocji - opinie o książce

Jest taki jeden potwór, którego chętnie gościmy w swoim domu i baaaaardzoooo go lubimy.

Czekaliśmy i tęskniliśmy za kolejną książką o przygodach tego uroczego stworka.

Tym razem Kolorowy Potwór zamienia się w doktora leczącego emocje.

Do jego gabinetu trafia Nina, która czuje się wręcz okropnie i potrzebuje pilnej pomocy. Targają nią nieprzyjemne uczucia, jej samopoczucie jest fatalne, ale Kolorowy Potwór z pewnością znajdzie lekarstwo na jej przypadłość. Ma w gabinecie wspaniały zestaw do regulacji emocjonalnej, dzięki któremu wszystkie smutki i troski ,,pójdą w las". Zestaw zawiera sprawdzone sposoby na wyciszenie oraz na poprawę samopoczucia. Każdy znajdzie tam coś dla siebie i będzie mógł wrócić do równowagi psychicznej, a świat nabierze znów optymistycznych barw.

Macie przed sobą książkę, która jest wyjątkowa i nietuzinkowa. Dzięki, jedynym w swoim rodzaju ilustacjom, zostaje w pamięci i przyciąga do siebie reszę małych fanów. Kolorowy Potwór, to postać łamiąca utarte schematy.

Ta, cześć szczególnie przypadła mi do serca, ponieważ kładę bardzo duży nacisk na rozwój emocjonalny swoich dzieci.

Uczymy się nazywania emocji, radzenia sobie z nimi i po prostu rozmawiania o wszelkich uczuciach, które w nas drzemią.

Kolorowy potwór
Anna Llenas0
Okładka ksiązki - Kolorowy potwór

Kolorowy potwór nie wie, co się z nim dzieje. Wszystkie jego emocje się poplątały, sam już nie wie, co właściwie czuje! Trzeba to szybko naprawić...

Kolorowy potwór. Książka Pop-up
Anna Llenas0
Okładka ksiązki - Kolorowy potwór. Książka Pop-up

Międzynarodowy bestseller teraz w niezwykłej przestrzennej formie książki pop-up. Razem z dzieckiem możesz pobujać potwora w hamaku, pootwierać pojemniki...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz