Koniec miłości. Jak przetrwać, żyć dalej i nie popełniać tych samych błędów

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2021-03-31
Tytuł oryginału: La Rupture amoureuse

Dwoje ludzi spotyka się, zakochuje w sobie, planuje razem przyszłość, dzieli się swoim szczęściem z całym światem i nagle jednego dnia okazuje się, że... miłość się skończyła.

Prawdopodobnie każdy z nas w życiu doświadczył kresu miłości w związku. Wywołuje to mnóstwo emocji i ma ogromny wpływ na nasze życie. Nie musisz jednak przechodzić przez ten proces samotnie. Psycholog Lisa Letessier towarzyszy ci na kartach niniejszego poradnika w tym trudnym okresie.

Z książki dowiesz się m.in.:

- dlaczego zerwanie powoduje tak ogromne cierpienie i jak sobie z tym poradzić,

- jak stawić czoło negatywnym emocjom,

- w jaki sposób pomóc sobie lub swoim bliskim w tej trudnej sytuacji,

- jak nie popaść w rozpacz i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Autorka proponuje 12-tygodniowy program, dzięki któremu nie poddając się smutkowi, poradzisz sobie z tym niełatwym doświadczeniem. Poznaj ćwiczenia i techniki, które pozwolą wyjść na prostą, a w relacjach z innymi nie popełniać tych samych błędów w przyszłości.

Zacznij nowy etap życia już dziś!

Lisa Letessier

Jest psychologiem klinicznym. Członek AFTCC (Association Française de thérapie comportementale et cognitive) oraz EMDR. Specjalizuje się w terapii poznawczej i behawioralnej. Zajmuje się m.in. terapią par. Autorka poradnika Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać, współautorka książki Les 50 phrases a dire ou ne pas dire a son enfant.

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Koniec miłości. Jak przetrwać, żyć dalej i nie popełniać tych samych błędów

Opinie o książce - Koniec miłości. Jak przetrwać, żyć dalej i nie popełniać tych samych błędów

Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?
Lisa Letessier0
Okładka ksiązki - Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać?

Dlaczego i jak się okłamujemy? Odkrycie kłamstwa partnera jest często doświadczaniem traumatycznym, ale czy zawsze musi prowadzić do końca związku...

Skręcona historia
Jakub Ostromęcki