Kostek na wsi

Oto Kostek - pies jedyny w swoim rodzaju! Razem ze swoim przyjacielem Panem Piętką Kostek wybiera się na wieś. Spokojny spacer przeradza się szybko w pracowity dzień w gospodarstwie, gdzie nasi bohaterowie karmią kurczaki, pomagają przygotować świnie na wiejski konkurs piękności i łapią na lasso budzącego grozę byka!

Ta przeurocza seria o psie przypominającym nieco naszego Ferdynanda Wspaniałego zachwyca wyjątkowymi ilustracjami i niezwykle dowcipnym tekstem. Kostek znajduje wyjście z każdej sytuacji, a bywa, że zostaje bohaterem. Dzieci, które miały już okazję poznać Kostka i Pana Piętkę twierdzą, że to genialny duet!

Informacje dodatkowe o Kostek na wsi:

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2017-09-27
Tytuł oryginału: Claude in the Country

Kup książkę Kostek na wsi

Kostek na wsi - opinie o książce

Codziennie czytam córce książkę o Kostku a dziś zabrał nas ze sobą na wieś. Kostek to uroczy malutki piesek, który lubi przygody. Wraz ze swoim przyjacielem Panem Piętką zaraz po wyjściu właścicieli wyrusza na poszukiwania dobrej zabawy.

Na wsi wykonuje prace ktore na codzien wykonuje gospodarz. kostek przeżyje tu mnostwo atrakci.

Powiesc jest napisana w fajny sposób tak wiec dzieci nie mają problemu by ją zrozumiec.

Kostek w cyrku
Alex T. Smith0
Okładka ksiązki - Kostek w cyrku

Kostek - to przeurocza seria o psie, który jak niegdyś nasz Ferdynand Wspaniały poznaje ludzki świat ze swojej psiej perspektywy. Książka jest doskonale...

Detektyw Pingwin i pechowy rejs
Alex T. Smith0
Okładka ksiązki - Detektyw Pingwin i pechowy rejs

Detektyw Pingwin wyrusza na rejs luksusowym statkiem. Nie lubi wody i nie umie pływać, ale jego przyjaciel Colin występuje podczas rejsu z chórem żeńskim...