Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu

SPRZEDAŻ OD 27.04.2007 Czyta: Krzysztof Kołbasiuk. 1 CD/MP3. Nieśmiertelna legenda o królu Arturze, pełna wielkich czynów, tajemnic i czarów. Magiczne historie, odwazni rycerze, walki i miłosne uniesienia przenoszą nas do świata miecza w kamieniu, wojen z Sasami, poszukiwań świetego Graala i wielu innych niesamowitych przygód. Od narodzin Artura do ostatniej bitwy toczy się walka dobra ze złem, przepojona napięciem i tajemniczością.

Informacje dodatkowe o Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu:

Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-07-05,

"Król Artur i Rycerze Okrągłego Stołu" Roger Lancelyn Green jest to pełna magii i niesamowitości legenda o szlachetnych rycerzach, walce dobra ze złem i miłości.
Opowieść o królu Arturze to jedna z najbardziej znanych legend. Od momentu w którym Artur uwalnia miecz z kamienia po ostatnią bitwę. W tej książce są przedstawione przeróżne historie takie jak np. poszukiwanie Świętego Graala, miłość Lancelota i Ginewry, o zaklętym mieczu i wiele wiele innych.
Uważam że jest to książka z którą warto się zapoznać.

Książka należy do powieści historycznych.
Zawsze podobała mi się Legenda o Królu Arturze w tym wypadku nie jest inaczej. Pomimo tego z niektóre wątki doprowadzały mnie na skraj szaleństwa to dalej uważam że jest to historia z którą warto się zapoznać.
A więc polecam.