Król Mroku

Tom 2 cyklu Królowa lata

Tatuaż miał zmienić życie siedemnastoletniej Leslie. I zmienił, ale w sposób przekraczający jej najśmielsze wyobrażenia. Nagle otworem stanął przed nią świat, jakiego nie znała – tajemniczy, mroczny i… pełen pokus. Dziewczyna zostanie wplątana w sieć intryg Mrocznego Dworu wróżek, któremu przewodzi równie niebezpieczny, co uwodzicielski i charyzmatyczny Irial.
Czy Leslie bez reszty zatraci się w zwodniczym królestwie przyjemności i pragnień?
Jaka przyszłość czeka Mroczny Dwór?

Informacje dodatkowe o Król Mroku:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2010-06-16
Tytuł oryginału: Ink Exchange
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska

Kup książkę Król Mroku

Król Mroku - opinie o książce

Pierwszą część przeczytałam bardzo szybko, jednak dzięki tej zdecydowanie pobiłam wcześniejszy rekord. Trochę smutno mi było z tego powodu, że akcja skupiła się tutaj na Leslie, bo niezbyt polubiłam tę bohaterkę, dlatego czytanie o jej przygodach nie było tak miłym doznaniem, jak czytanie Królowej Lata. Dobrze, że pojawili się chociaż Seth, Aislinn i Keenan, bo dzięki nim w większym pozytywie podeszłam do tej książki. Ogólnie uważam tę książkę za słabszą od pierwszej części, jednak duży plus za klimat, który w tym wypadku był mroczniejszy i niebezpieczniejszy, ciekawa odmiana w porównaniu z Królową Lata. Pomysł z tatuażem był interesujący, i co najlepsze, bardzo dobrze wykorzystany. Trochę brakowało mi Setha i Aislinn, momentów, gdy są sami, jednak była to część poświęcona Leslie, więc całkowicie to rozumiem.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2011-09-22,
To jedna z mojch ulubionych książek
Avatar użytkownika - aniusiaczek92
aniusiaczek92
Przeczytane:2010-11-19, Ocena: 6, Przeczytałam,
Po Królowej Lata była pozytywnie nastawiona do tej serii i się nie zawiodłam ! Książka równie jak poprzedniczka mnie oczarowała ale znów wolałam inne zakończenie - nic na to nie poradzę :)
Avatar użytkownika - Winko
Winko
Przeczytane:2010-09-05,
Ktoś tą książkę już czytał? Chciałam ją kupić, ale nie wiem czy będzie ciekawa.
Avatar użytkownika - Slavek
Slavek
Przeczytane:2010-12-04, Ocena: 5, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - TeoriaSzczescia
TeoriaSzczescia
Przeczytane:2010-08-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Lepsza od części pierwszej, bardziej mroczna, odkrywa trochę sekretów i pokazuje ten świat z innej strony. Bardzo fajny motyw tatuażu, na pewno przemyślany. Mimo, że poczułam się lekko "oszukana" przez zakończenie tej części, sprawia to, że z większą niecierpliwością czekam na część 3.
Avatar użytkownika - anita0201
Przeczytane:2014-04-30, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2014,
Przybysze
Melissa Marr0
Okładka ksiązki - Przybysze

Rodzeństwo z Dzikiego Zachodu, płatny morderca z Chicago Ala Capone, diler narkotyków z Seattle - każdy z nich ma coś na sumieniu. I może właśnie dlatego...

Opiekunka Grobów
Melissa Marr0
Okładka ksiązki - Opiekunka Grobów

W niezwykle spokojnym miasteczku Claysville dochodzi do brutalnego morderstwa. Maylene Barrow, kobieta pielęgnująca wszystkie cmentarze w mieście, zostaje...