"Królowa czy niewolnica" pomaga kobietom, które chcą mieć dobrą relację z samą sobą, najbliższym mężczyzną, rodziną, przyjaciółmi oraz chcą uszczęśliwić siebie i innych.Dzięki niemu zrozumiesz, jakie są różnice w męskim i damskim sposobie myślenia oraz poznasz skuteczne sposoby na poprawę relacji z innymi ludźmi i uniknięcie największych pułapek w relacjach.

Dlaczego sposób, w jaki dotąd budowałaś relacje nie działa?

Pomimo tego, że jako kobieta zostałaś stworzona do relacji

Większość kobiet, które są naturalnymi ekspertami od relacji, dopasowuje się do męskiego świata, dając sobie narzucić błędny sposób funkcjonowania w tej sferze. Taki styl życia finalnie nie tylko nie służy kobietom, ale unieszczęśliwia także mężczyzn.

Beata Kołodziej autorka programu "Jak zacząć uzdrawiać trudną relację"

Pisarka, od kilku lat prowadzi warsztaty poświęcone relacjom i tematyce kobiecości. Autorka książek dla dzieci i dorosłych, scenarzystka, reżyserka. Z wykształcenia biolog. Prywatnie szczęśliwa mama, żona i (od niedawna) babcia.

Informacje dodatkowe o Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób, w jaki dotąd budowałaś relacje nie działa?:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
Język oryginału: Polski

Kup książkę Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób, w jaki dotąd budowałaś relacje nie działa?

Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób, w jaki dotąd budowałaś relacje nie działa? - opinie o książce

,,Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób w jaki dotąd budowałaś relacje nie działa?" autorstwa Beaty Kołodziej

Książka to zapis konferencji, która miała miejsce w Nowym Sączu - napisana jest więc z uwagi na to językiem lekkim, potocznym, trafiającym w sedno.

Autorka porusza w niej różnice damsko-męskie w kwestii nawiązywania relacji i daje wskazówki umożliwiające ich poprawienie - nie tylko w zakresie małżeństwa, na którym skupia się jednak najbardziej, ale także i relacji przyjacielskich czy rodzicielskich.

Książka, jak przystało na wydawnictwo RTCK, nawiązuje znacząco do chrześcijaństwa, ale wierzę, że również ateiści (po pominięciu cytatów biblijnych) wyciągną z niej przydatne wskazówki.

Polecam!

Życzenia na rózne okazje
Beata Kołodziej0
Okładka ksiązki - Życzenia na rózne okazje

Wysyłając bliskim życzenia, staramy się zwykle napisać coś osobistego, a jednocześnie oryginalnego. Dla większości z nas nie jest to łatwe. Jeśli piszemy...

Czy z wiercipięty może być święty?
Beata Kołodziej0
Okładka ksiązki - Czy z wiercipięty może być święty?

Chciałbym być świętym, ale... to tak trudno nie ziewać w kościele, być posłusznym rodzicom, żyć w zgodzie z siostrą. Jak sobie z tym radzili wielcy święci...